ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Pn maja 20, 2024 12:23 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr maja 03, 2017 4:56 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 16, 2016 9:19 am
Posty: 17
Lokalizacja: Gdańsk
Gram na obu wastelandach artura ze 3 lata. Kocham ten serwer. Nikt nie kupuje czołgów, dronów, helek, JETÓW.
Walka jest nastawiona na piechotę, uczciwe granie bez używania bugów, glitchy itp.
Oczywiscie administracja jest uczciwa i sprawiedliwa. (Vadi). Jego koledzy tez są sympatyczni i wcale nie uzywaja tego co wymienilem wczesniej.
Gra jest bardzo dobrze zbalansowana i czolgi nie rozwalają jetów dzialem 125mm, gdy leci 500 km/h.
Pieniądze zarabia się dość trudno i wcale nie dzialaja glitche z podstawianiem obiektów w miejsce spawnu misji.

KOCHAM TEN SERWER!!!1!!1



latwo się domyslec ze to wszystko ironia.


mam nadzieje.


tak, to jest prowo zeby cos zrobic z tym serwerem

_________________
Pozdrawiam,
Kacper


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr maja 03, 2017 5:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 4:22 pm
Posty: 70
1. Jeśli jest coś dostępne, to czemu tego nie kupować?
2. Jeśli widzisz, że ktoś buguje/glitchuje to nagrywaj i zgłaszaj...
3. Patrz punkt wyżej.
4. Sam wiele razy w ten sposób zestrzeliłem odrzutowiec, czasem wymaga to trochę szczęścia, ale głównie jest to wina osoby pilotującej. Jeśli nie potrafi poprowadzić ataku z pozycji dla siebie bezpiecznej to coś robi źle...
5. Co do glitchów patrz punkt 3.
6. Zaproponuj coś, jeśli będzie sensowne to albo Vadi, albo ja to doda/zmieni.

Pozdrawiam,
Zygzak191

_________________
Jestem ekspertem od wszelkich mechanik w Armie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr maja 03, 2017 5:38 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 16, 2016 9:19 am
Posty: 17
Lokalizacja: Gdańsk
Propozycje:

1. Chcialbym zaproponowac cykl dnia i nocy, bo aktualnie tylko 20min przed restartem zaczyna się noc. Cykl (od restartu): 3h dnia, 1h nocy.
2. Z tymi pojazdami nie mam pomysłu co zrobić... Jety podrożały tylko zbyt łatwo zarabia się kasę i dużo to nie zmienia xd
3. Ogólnodostępny changelog serwera(lub aktualizacja go) w którejś zakładce mapy, bo ciężko się połapać jakie Vadi robi zmiany.
4. Przywrócenie Warchesta i możliwość kradnięcia z niego pieniędzy (jak klikało się akcję "steal" nic nie można było ukraść).

Chciałbym żeby pojazdy były używane mniej często, ale ludzi nie zmienię. Najwyżej serwer zmienię.

Jak będzie więcej pomysłów to napiszę.

Ogólnie już dawno bym nie grał na tym serwerze, gdyby nie fajni ludzie.

_________________
Pozdrawiam,
Kacper


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr maja 03, 2017 7:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 28, 2016 10:25 pm
Posty: 22
Cześć.

AD 1
1.Wyłączyłem Jety i titany był płacz, wszystko wróciło po staremu, dalej źle. Nie dogodzę każdemu. Patrz tu: viewtopic.php?f=27&t=410

2.

Cytuj:
Nikt nie kupuje czołgów, dronów, helek, JETÓW.(IRONIA)

Właśnie po to drastycznie zostały zwiększone ceny samolotów, Kajmana, Blackfoota i innych mocniejszych pojazdów. Zmniejszyłem też odległość widzenia do 3000m w celu zniwelowania kampienia z dużych odległości, w przyszłości możliwa zmiana na 2500m.

3.

Cytuj:
Oczywiscie administracja jest uczciwa i sprawiedliwa. (Vadi). Jego koledzy tez są sympatyczni i wcale nie uzywaja tego co wymienilem wczesniej.(IRONIA)

Wytłumacz dlaczego jestem niesprawiedliwy? Bo banuje tych którzy ubliżają innym? Zamiast rywalizować i czerpać przyjemność z gry, rzucają obelgami pod adresem drużyny przeciwnej? Super wzorowa postawa !!
A na czele USER... https://www.youtube.com/watch?v=CROgZOBebf0 A może dlatego że idzie Nam lepiej niż Tobie, Twojej drużynie? Nazywasz niesprawiedliwością używanie dostępnych "narzędzi walki" ? Wszystkie pojazdy bronie itp. są dostępne w takim samym stopniu dla każdego gracza...

4.

Cytuj:
Gra jest bardzo dobrze zbalansowana i czolgi nie rozwalają jetów dzialem 125mm, gdy leci 500 km/h.(IRONIA)

Masz pretensje o to że twórca gry zrobił ją w "taki" a nie inny sposób... Lub też o to że ktoś miał "farta" i udało mu się trafić. Bez sensu, nie sądzisz?

5.

Cytuj:
Pieniądze zarabia się dość trudno.(IRONIA)

Zaprzeczasz sobie w kolejnej wypowiedzi, chcąc przywrócić warchesta w celu posiadania większej ilości gotówki. Znowu bez sensu...

6.

Cytuj:
wcale nie dzialaja glitche z podstawianiem obiektów w miejsce spawnu misji.(IRONIA)

Czytaj odpowiedz w 4. Widzisz że ktoś glitch-uje nagraj to i wrzuć na forum.

AD2.

1.
Cytuj:
Chcialbym zaproponowac cykl dnia i nocy, bo aktualnie tylko 20min przed restartem zaczyna się noc. Cykl (od restartu): 3h dnia, 1h nocy.

W nocy większość graczy wychodziła, dlatego też ustawiłem max 15-30 min.

2.
Cytuj:
Z tymi pojazdami nie mam pomysłu co zrobić... Jety podrożały tylko zbyt łatwo zarabia się kasę i dużo to nie zmienia xd

Przed zmianą ceny było ich z 10 na godzinę, teraz są max 2-3 wiec chyba jednak coś dało. Mogę zmniejszyć ilość pieniędzy uzyskiwanych za utrzymywanie kontroli nad Spartanem i Obozem Rogain.

3.
Cytuj:
Ogólnodostępny changelog serwera(lub aktualizacja go) w którejś zakładce mapy, bo ciężko się połapać jakie Vadi robi zmiany.

Będzie zaktualizowany przy następnej wersji misji. Większość update była robiona na "szybkości"

4.
Cytuj:
Przywrócenie Warchesta i możliwość kradnięcia z niego pieniędzy (jak klikało się akcję "steal" nic nie można było ukraść).

Patrz 5 w AD1.

Cytuj:
Chciałbym żeby pojazdy były używane mniej często, ale ludzi nie zmienię. Najwyżej serwer zmienię.

Wszystko da się zrobić. Dalej czytaj : Ad 2. 2. cz.2

Jeżeli serwer jest taki zły, administracja jest taka niesprawiedliwa a wprowadzone zmiany "wyniszczają" serwer to dlaczego z miesiąca na miesiąc gra Nas coraz więcej?

Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz maja 04, 2017 12:18 am 
Offline

Dołączył(a): So kwi 16, 2016 9:19 am
Posty: 17
Lokalizacja: Gdańsk
Gra nas coraz więcej bo ostatnio sprzedano sporo kopii.
Cieszy mnie to że wzrosło zainteresowanie na ten tytuł.
Myslalem ze dzieci zrazi ta mechanika gry i choćby klawiszologia, ale cóż... xD.

Gra jest jaka jest i większość tych problemów jednak trzeba przypisać Bohemii. Moja irytacja wzrasta z tego powodu ze po prostu nikt nie chce sie nawalać bardziej "konwencjonalnie?" tzn. inf vs inf i ew. jakies wozy wsparcia. No ale...
Cytuj:
Nie dogodzę każdemu.


Generalnie chodzi o to ze w BLUFOR panuje atmosfera ze... "wina Vadiego". Cialo zniknie komus za wczesnie? Vadi ustawil zeby jego teamowi nie znikalo, albo "spawnuje sobie itemy lub gotówkę".

Wkurwia mnie to i nie wiem dlaczego piszę tez trochę w ich imieniu. Niech sami sobie robią tematy na forum...

_________________
Pozdrawiam,
Kacper


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL