ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Pn maja 20, 2024 2:16 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ElStefano BAN
PostNapisane: Śr lut 22, 2017 10:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 22, 2017 9:51 pm
Posty: 2
Sprawa wygląda następująco:
Pewnego pięknego dnia grałem sobie na serwerze Wasteland i w pewnym momencie dostałem bana, którego powodem były: haxy. Z tego co mi wiadomo dostałem bana za to, że co jakiś czas mnie wyrzucało z serwera co było spowodowane błędami w plikach Army. Miałem wgrane dość dużo modów przez co na każdym serwerze ten problem występował. Dzisiaj ogarnąłem już to wszystko i nie powinno być już żadnych problemów. Ban według mnie jest niesłuszny, dlatego proszę o odbanowanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lut 23, 2017 1:51 am 
Offline

Dołączył(a): N lut 28, 2016 5:48 pm
Posty: 49
w pracy na przerwie jak się zalogowałem na telefonie pod Rcon to widziałem, że pytałeś o Admina, i faktycznie Cię rozłączało co chwila wcześniej, niestety już Cie nie było w grze,a potem widziałem bana z Twoim nickiem, niestety nie ma żadnego info który Admin Ci dał bana, ja go zdjąć nie mogę. Najlepiej nie się zgłosi admin, który Ci go dał i przedstawi sytuację za co i po co ten ban.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lut 23, 2017 7:43 am 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 02, 2017 11:53 am
Posty: 3
Już wyjaśniam.
Świeżo po restarcie zrespiłem się jakieś ~350m od ElStefano, po paru minutach pokazał mi się jego znacznik na mapie. Podreptałem do stosownej pozycji i otworzyłem ogień, dziwnym trafem akurat w tym momencie wykrzaczyło błąd(związany z sygnaturą DLC gokartów) a przeciwnik rozpłynął się w porannej mgle.

Ze Spoof'owaniem .bisign'ów bohemii, i wstrzykiwaniem własnego kodu do plików gry miałem już styczność, więc nie zdziwiłbym się gdyby to także była swoista forma cheata - combat-loga.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lut 23, 2017 12:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 22, 2017 9:51 pm
Posty: 2
Aha i na tej podstawie dostałem bana, ok. Bana dostałem od Artura z tego co pamiętam. Jak na świeżo włączę grę i wejdę na serwer to tak średnio raz na 30 sekund mnie wyrzuca i niekoniecznie wtedy jak ktoś do mnie strzela. Można to sprawdzić w logach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lut 23, 2017 6:43 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 28, 2016 5:48 pm
Posty: 49
Bezio3 napisał(a):
...po paru minutach pokazał mi się jego znacznik na mapie. Podreptałem do stosownej pozycji i otworzyłem ogień, dziwnym trafem akurat w tym momencie wykrzaczyło błąd(związany z sygnaturą DLC gokartów) a przeciwnik rozpłynął się w porannej mgle
ale jak to pokazał Ci się jego znacznik na mapie ? znaczniki mamy wyłączone całkowicie na serwie 002. Chyba ze byliście na serwerze 001 ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt lut 24, 2017 6:02 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 02, 2017 11:53 am
Posty: 3
Graliśmy na 001, sprawa została już rozwiązana.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 26, 2017 5:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 9:31 pm
Posty: 313
Lokalizacja: Warszawa
Zamykam wątek

_________________
Artur Dębski
http://blogit.one.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL