ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest N maja 19, 2024 11:48 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt sty 20, 2017 11:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 4:22 pm
Posty: 70
Witam, po około 2 tygodniach przerwy spróbowałem połączyć się z serwerem "01", po czym automatycznie zostałem wyrzucony z gry z dopiskiem "Admin Ban". Mógłbym prosić o odbanowanie oraz sprostowanie tego? Nie używam, ani nie robię rzeczy, które banem są karane, więc zaistniała sytuacja mnie dziwi. Robię temat zbiorczy, bo jak się okazało w tej samej sytuacji znajdują się moi koledzy - Pancerr i Smok. Proszę o szybką odpowiedź.

_________________
Jestem ekspertem od wszelkich mechanik w Armie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 26, 2017 12:03 am 
Offline

Dołączył(a): So paź 10, 2015 1:24 am
Posty: 43
Na 001 ja Wam dodałem, dlaczego nie wiem jakim cudem część Waszej ekipy Voske (za zmiany teamu) i jeszcze jedna osoba cudownie została odbanowana, nie wiem czy bugiem (a bugowac potraficie, może jakieś komendy serwerowe), czy też jeszcze Pancer dał UB jak adminował, Vadi mam nadzieje że tego nie robił. Dlatego są bany na 001, na 002 nie dodawałem Wam banów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 26, 2017 12:37 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 4:22 pm
Posty: 70
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie... Smok mówi że grał z Voske dawno temu oraz niewiele, tylko dlaczego mamy my dostać bana za czyjeś przewiny (jeśli dobrze zrozumiałem Twoją wiadomość dostaliśmy bany, bo Voske zmieniał team, popraw mnie proszę jeśli się mylę). Pancerr już dawno nie ma admina, a żadnych komend serwerowych, czy innych bugów o których mówisz nie używamy/nie znamy. Mnie wygląda to na chęć pozbycia się nas z serwera, szukając dziwnych wymówek. Jeśli masz jakieś sensowne i niebezpodstawne wskazania do zbanowania nas to proszę je napisz.

Pozdrawiam,
Zygzak191

PS O jakiej jeszcze jednej osobie mówisz?
PPS Jeśli chcesz to możesz wysłać (czy tu, czy gdzie indziej) adres TS'a, żeby zbytnio nie śmiecić forum, jak to czasem bywało :)

_________________
Jestem ekspertem od wszelkich mechanik w Armie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 26, 2017 8:19 am 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 9:31 pm
Posty: 313
Lokalizacja: Warszawa
Przenoszę do odpowiedniego działu: "Rozwiązywanie sporów"

_________________
Artur Dębski
http://blogit.one.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 26, 2017 6:26 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 10, 2015 1:24 am
Posty: 43
Dokładnie dlatego macie bana bo ciągle ktoś z kim gracie kogo bronicie że nie czituje jak Yogurt który sobie siedział na NSS Admin Console jak była furtka w TADST jest odbanowany, jak mi sensownie wytłumaczysz że akurat tylko te osoby z którymi gracie w cudowny sposób mają unban?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 26, 2017 7:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 4:22 pm
Posty: 70
Z Yogurtem graliśmy, ale grubo ponad rok temu na jakimś Altis Life, nigdy na serwerach Artura. Osoby przez Ciebie wymienione praktycznie z nami nie grały, bądź też wcale. Nasuwa się więc logiczny wniosek, że na siłę szukasz powodu, żeby mieć nas z głowy.

Pozdrawiam,
Zygzak191

_________________
Jestem ekspertem od wszelkich mechanik w Armie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz mar 02, 2017 4:36 pm 
Offline

Dołączył(a): N kwi 03, 2016 3:25 pm
Posty: 10
Jedediasz napisał(a):
Na 001 ja Wam dodałem, dlaczego nie wiem jakim cudem część Waszej ekipy Voske (za zmiany teamu) i jeszcze jedna osoba cudownie została odbanowana, nie wiem czy bugiem (a bugowac potraficie, może jakieś komendy serwerowe), czy też jeszcze Pancer dał UB jak adminował, Vadi mam nadzieje że tego nie robił. Dlatego są bany na 001, na 002 nie dodawałem Wam banów.


Poprawna wersja:
Na 001 ja Wam dodałem, dlaczego? Nie wiem. Jakim cudem?

Ja, jak bym był adminem, też bym nic nie wiedział. Banował bym ludzi, bo pamiętał bym, że chyba powinni być zbanowani, a nie są. Nie wiem za co, nie wiem po co... chyba że, by żyło się lepiej~!
01 to serwer dla elity, umiejącej trzymać język za zębami i kochającej rutynę. Boicie się dosłownie kogoś kto przyjdzie tam ekipą i zrobi "jesień średniowiecza".


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL