ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Pn maja 20, 2024 1:51 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Perm za pkt 20.
PostNapisane: Cz maja 26, 2016 9:51 pm 
Offline

Dołączył(a): N kwi 03, 2016 3:25 pm
Posty: 10
1. Administrator może logować się na admina w grze tylko w razie konieczności, np. podejrzewanie czitera. Logowanie się na admina bez podstawy należy zgłaszać głównemu administratorowi najlepiej na forum z datą i godziną.

Jedediasz zawsze jest zalogowany jako admin. Jak by się chciało sprawdzić czy on nie "oszukujo" to się dostaje bana za ppkt 20. I to jeszcze perm. A uwagi typu "moją broń mi w gunstore wziąłeś i to jest sabotowanie rozgrywki" to nawet nie komentuje.

Uważam, że w danym przypadku regulamin został błędnie zinterpretowany.
3. Administrator ma prawo wyrzucić gracza za utrudnianie gry (brak przestrzegania zasad, namolność, w niektórych przypadkach za brak umiejętności odsyłanie do samouczka..
20. Zakaz zmiany frakcji INDFOR na BLUFOR/OPFOR i odwrotnie w celu podawania/poznania pozycji graczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn maja 30, 2016 2:17 am 
Offline

Dołączył(a): So paź 10, 2015 1:24 am
Posty: 43
Komenda logout nie działa, tego dnia jak dostałeś bana jak wszedłem na serwer od razu ktoś pisze że jest cziter bo ciągle zmienia pogodę, jak się okazało czitera nie było 20 min później robię restart (ze względu na bug pogody) i przy nicku cały czas (po restarcie) się świeci admin nawet jak nie mam odpalonych komend pod U.
Jak bym admina nadużywał to grając samemu kupił bym sobie lynxa siedzał na markerach i strzelał, a nie miał staty typu 5kill -12dead biegając zwykle z 45acp lub tym co znajdę lub szybko kupie.
Jak siedzie na markerach godmode itp od startu gry to się zwykle teleportuje na wyspę spawnu i obserwuje graczy, czasem zostaje tam gdzie byłem jak ktoś napisze że ktoś się teportuje lub nagle latają 2 jety a nic nie startowało bo ostatnio jak grałem to zwykle siedzie w pobliżu to już tam zostaje i siedzę i sprawdzam kto czituje, jak gram z kimś to im pozycji nie podaje kto gdzie siedzi jak sprawdzam graczy nawet ich nie podnoszę jak zginą żeby za mocno się nie wcinać w tym czasie w grę, z resztą gram z takimi osobami które nie chcą nawet wiedzieć kto gdzie jest z tego nie ma funu, jak gramy na innych modach to zwykle są to serwery gdzie nie ma takich ułatwiaczy jak markery pojazdów czy graczy i nie widać kto gdzie jest 5km dalej z przeciwnego teamu, w sumie tu w TADST powinno się wyłączyć markery graczy-przeciwników. Tu każdy wielki pro gracz to zwykle typ z titanem at, dronem i strzela tam gdzie jest marker pojazdu.

To co robiłeś po wejściu na opfor to już była przesada siedzisz 10m odemnie, co chwilę ktoś wbiega gdzie byłem oczywiście Ciebie mija i biegnie zabić mnie, Smok skanował dokładnie te miejsca gdzie siedziałem w gunstore, ginę nie podnosisz, wracam po swoje eq próbuje zlutować co robisz zabierasz mój karabin mimo że próbuje zebrać swoje eq i sprzedajesz w skrzynce czy bugujesz (dodanie karabinu do skrzynie i wyrzucenie na ziemie), tak skrzynkę żeby znikł, po co żeby siać kolejne tematy w tym dziale, jak nie Smok to ktoś z jego ''ekipy''.

Nie łamiesz regulaminu pierwszy raz, celowo robicie jakieś dziwne akcje nie wiem po co, a potem znowu płacz na forum i dodatkowo na PW przez ''bezstronnych'' że ban. Czy ja do Was się czepiałem w tym czasie? Rozpoczynałem jakieś chore akcje czy zaczepki słowne? Nawet jak ktoś takie zaczynał jak np Dzik czy lenovo to starałem się nawet nie odpisywać, grałem sobie normalnie do nikogo się nie kleiłem.Raz tylko lenovo napisałem że jeszcze jedna głupia uwaga i dam mu perma i się w końcu opanował, bo zawsze jak na serwie byłem to walił swoje mądrości typu ''o zaraz bana dostane za chodzenie po trawie'', ''o uważajcie bo zaraz ban'', banuje czitera, ''o kolejny bezpodstawny ban''.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn maja 30, 2016 6:25 am 
Offline

Dołączył(a): N kwi 03, 2016 3:25 pm
Posty: 10
Jedediasz napisał(a):
siedzisz 10m odemnie


po to wchodziłem do opforu

Jedediasz napisał(a):
co chwilę ktoś wbiega gdzie byłem oczywiście Ciebie mija i biegnie zabić mnie


niestety tak się złożyło, raczej nie ma czasu by patrzeć na nicki jak się atakuje w biegu

Jedediasz napisał(a):
ginę nie podnosisz


bo wchodziłem by nie ingerować w rozgrywkę w ogóle - byłem w wodzie na lotnisku, jak tylko z niej wyszedłem - okazało się, że nieopodal mnie jest "strzelec z opforu", ucieklem do wody z powrotem, po chwili z drugiej strony lotniska od morza podplywa nurek z opforu ze sdarem - super przypadek. ciągle się spawniliście na 2 cudzych beaconach i byly one przy samym GS więc tam on się pojawić nie mógł jak tylko wyszedłem na brzeg - ded. Stwierdziliśmy, że we 3 nie możecie być w 5-ciu miejscach na raz i ja powiedziałem, że jest to do sprawdenia, kto jest tym "magicznym" nurkiem.

Jedediasz napisał(a):
wracam po swoje eq próbuje zlutować co robisz zabierasz mój karabin mimo że próbuje zebrać swoje eq i sprzedajesz w skrzynce czy bugujesz


na start jest zawsze 5000, pęlny gunstore trupów i broni wziąłem z ziemi navida z kahlią czy czymś podobnym, nic poza tym, odłożyłem do skrzyni, jak powiedziałeś, że ona pusta - wyrzuciłem na ziemie - znikł bo było już za dużo przedmiotów na ziemi, z resztą pokazywałem na innej broni, że znika.

Jedediasz napisał(a):
Nie łamiesz regulaminu pierwszy raz


Tak? Dobre.

Jedediasz napisał(a):
się czepiałem


Perm w tym przypadku to chyba tylko PMS tłumaczy.

Jedediasz napisał(a):
Rozpoczynałem jakieś chore akcje czy zaczepki słowne?


A czy ktokolwiek rozpoczynał?

Lenovo całość tego wieczoru nagrywał, ale jakoś nie raczy wypowiadać się na ten temat.
Rozumiem, że Artur umywa ręce co do takich tematów i widzę, że prostowanie czegokolwiek mija się z celem.
Życzę miłego "banowania cziterów".


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn maja 30, 2016 6:40 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 27, 2016 9:50 pm
Posty: 13
Cytuj:
Lenovo całość tego wieczoru nagrywał, ale jakoś nie raczy wypowiadać się na ten temat.
Rozumiem, że Artur umywa ręce co do takich tematów i widzę, że prostowanie czegokolwiek mija się z celem.
Życzę miłego "banowania cziterów".


Z tego co pamiętam lenovo ma chyba bana na forum po temacie bana za podpiętego hemtta


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn maja 30, 2016 11:04 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 27, 2016 10:52 pm
Posty: 10
co do skanowania w GS to nie tylko smok tam był tylko ja smok dziq shizik. i cała reszta. i okila NIK tnie mijał bo odemnie dostał. 4 pociski z Acp po 2 okila poszedł do opforu po to by upewnić się że pan Jedediasz nie nadużywa swojego adminstwa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL