ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Pn maja 20, 2024 12:11 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn maja 16, 2016 1:01 am 
Offline

Dołączył(a): So paź 10, 2015 1:24 am
Posty: 43
Smok, czytaj regulamin działu, nie jesteś stroną więc po po się odzywasz.
Byłem tam, nie banowałem za wymyślone czity tylko gości siedzących na konsolkach, mających po 5mln przy sobie i innych teleporterów.
Lenovo bugowałeś pojazd patrząc potem po czacie Twoi koledzy też nawet nie raczyli go przeczytać mimo że trzeba być ślepym żeby nie widzieć że jest tu regulamin.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn maja 16, 2016 3:03 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 27, 2016 9:50 pm
Posty: 13
Jedediasz napisał(a):
Smok, czytaj regulamin działu, nie jesteś stroną więc po po się odzywasz.
Byłem tam, nie banowałem za wymyślone czity tylko gości siedzących na konsolkach, mających po 5mln przy sobie i innych teleporterów.
Lenovo bugowałeś pojazd patrząc potem po czacie Twoi koledzy też nawet nie raczyli go przeczytać mimo że trzeba być ślepym żeby nie widzieć że jest tu regulamin.


Aha czyli wynika z tego co napisałeś, że Lenovo siedział na konsoli i podłączył sobie hemtta (którego nie da się za nic dołączyć )
A i dlaczego taki najazd na smoka może i nie strona ale wypowiedzieć i przypomnieć o tym o czym zapomniałeś może.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt maja 17, 2016 2:20 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 27, 2016 10:52 pm
Posty: 10
Judasz czy jak ci tam jakoś połowa servera tak robiła i nic im nie zrobiłeś po drugie nawet mój młodszy brat wie że Hemtta Się nie da podpiąć po 3 to nie jest bugowanie tylko stałe obok i uzupełniałem ammo co chwile po 4 albo się ogarniesz jako admin bo z tego co wiem to nie jestem pierwszą osobą zbanowaną za nić przez ciebie albo cofniesz tego bana albo dzwonie w prost do Artura i jestem ciekaw co on powie jak zobaczy za co mam bana sc i że mam na to świadków żę zbanowałeś killkanaście osób bez powodu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr maja 18, 2016 1:48 am 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 10:45 am
Posty: 52
Lokalizacja: Poznań
jak na razie Jedediasz i artur to jedyni admini do którego można napisać jak coś się dzieje na serwerze bo jest dostępny często na steam/skype w przeciwieństwie do innych adminów z którymi nie ma kontaktu.



ps.
Wiem na jakim ts3 można spotkać Vadiego i Xiedzu ale jest to prywatny TS3 i mnie tam zablokowali (BAN na ID).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr maja 18, 2016 8:08 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 10, 2015 1:24 am
Posty: 43
Lenovo po co podkręcasz jeszcze atmosferę, bany powinny być kopiowane tak żeby były na 2 serwerach, jak na razie możesz grać na drugim, normalnie za takie bugowanie grozi perm. Jak ja mam z Tobą rozmawiać jak nawet nie potrafisz się jakoś normalnie zachować bez zaczepek, jak na razie sam sobie szkodzisz bo z Arturem o tym wątku rozmawiałem, jak dalej będziesz prowadził taki typ rozmowy to ban się zmieni ale na niekorzyść. Ktoś inny tak buguje pojazdy zgłaszaj, ja nikogo innego nie widziałem żeby tak robił puki co, nawet niszczących grę cziterów rzadko kto zgłasza.

Nikt bana za darmo nie dostał, bo siedzenie na konsolkach i bieganie z 5mln normalne chyba nie jest, nawet jak ktoś nie czitował, a miał 5mln przy sobie to sam jest sobie winien że nie zgłosił że nagle ma przy sobie 5mln, na każdym serwie Altis Life, WS, KOTH czy inne mody jak dostajesz coś od czitera to zgłaszasz to, nie korzystasz z lewego sprzętu/hajsu, ja nie będę się zastanawiał przez trzy godziny czy gość sam to zczitiwał czy ma od czitera i nie zgłasza, widzę odpalone konsolki czy duży hajs przy graczu banuje jak najszybciej, tylko JEDEN gracz od razu zgłosił że nagle ma hajs co ma z tym zrobić, reszta wolała iść na łatwiznę zarobić bez robienia misji i ma teraz perma.

DziQiQ co do Smoka to co przypomniał? Swoje najazdy na Kamilosa najwyżej... i przykleił się do mnie, nie było go na serwerze nie jest stroną niech się nie odzywa, robi tylko burdel.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr maja 18, 2016 8:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Jedediasz napisał(a):
DziQiQ co do Smoka to co przypomniał? Swoje najazdy na Kamilosa najwyżej...


Coś Ci się pomyliło, to Kamilos na mnie najeżdżał.

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr maja 18, 2016 9:22 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 27, 2016 9:50 pm
Posty: 13
Jedediasz napisał(a):
Lenovo po co podkręcasz jeszcze atmosferę, bany powinny być kopiowane tak żeby były na 2 serwerach, jak na razie możesz grać na drugim, normalnie za takie bugowanie grozi perm. Jak ja mam z Tobą rozmawiać jak nawet nie potrafisz się jakoś normalnie zachować bez zaczepek, jak na razie sam sobie szkodzisz bo z Arturem o tym wątku rozmawiałem, jak dalej będziesz prowadził taki typ rozmowy to ban się zmieni ale na niekorzyść. Ktoś inny tak buguje pojazdy zgłaszaj, ja nikogo innego nie widziałem żeby tak robił puki co, nawet niszczących grę cziterów rzadko kto zgłasza.

Nikt bana za darmo nie dostał, bo siedzenie na konsolkach i bieganie z 5mln normalne chyba nie jest, nawet jak ktoś nie czitował, a miał 5mln przy sobie to sam jest sobie winien że nie zgłosił że nagle ma przy sobie 5mln, na każdym serwie Altis Life, WS, KOTH czy inne mody jak dostajesz coś od czitera to zgłaszasz to, nie korzystasz z lewego sprzętu/hajsu, ja nie będę się zastanawiał przez trzy godziny czy gość sam to zczitiwał czy ma od czitera i nie zgłasza, widzę odpalone konsolki czy duży hajs przy graczu banuje jak najszybciej, tylko JEDEN gracz od razu zgłosił że nagle ma hajs co ma z tym zrobić, reszta wolała iść na łatwiznę zarobić bez robienia misji i ma teraz perma.

DziQiQ co do Smoka to co przypomniał? Swoje najazdy na Kamilosa najwyżej... i przykleił się do mnie, nie było go na serwerze nie jest stroną niech się nie odzywa, robi tylko burdel.


Jedediaszu dobrze wiesz, jak było z tym naskakiwaniem na siebie było minęło.
A co do wypowiedzi w temacie chyba zainteresowani mogą się wypowiedzieć. Święty nie jestem, ale nie zaczynajmy na nowo na forum gadania nikt święty tutaj nie jest. A z tym gadaniem o banach to nie przesadzaj to na tyle z mojej strony.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr maja 18, 2016 9:49 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 27, 2016 10:52 pm
Posty: 10
Smok1234 napisał(a):
Jedediasz napisał(a):
DziQiQ co do Smoka to co przypomniał? Swoje najazdy na Kamilosa najwyżej...


Coś Ci się pomyliło, to Kamilos na mnie najeżdżał.




to co smok pisze że Kamil jechał po nim to prawda a wiem to z tego powodu że brałem udział w tym po 2 Kamil wykorzystał moją ekipę do własnych celów. i gdybym mógł cofnąć czas to stanął za smokiem bo był owiel lepszym adminem od ciebie i jakoś połowa graczy u Artur ma negatywne opinie o tobie po 3 to. że teraz to co napisałeś podchodzi pod groźby a z tego wynika że chcesz zastraszyć nas a to jest niestety karalne wiec zmniejsz ton synek dobrze Ci radzę bo świadków na to co odpierdalasz mam i to nie 3 tylko 30


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr maja 18, 2016 9:52 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 27, 2016 10:52 pm
Posty: 10
A jeszcze jedno synek zachowujesz się jak typowy gibusa który ma admina i wszystko mu wolno tak sobie myślisz a tak naprawdę moje zdanie o tobie zachowam dla siebie żebyś się nie popłakał


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr maja 18, 2016 11:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 9:31 pm
Posty: 313
Lokalizacja: Warszawa
Lenvo ostrzeżenie za ostatni post

Starczy już tego
Zupełny offtopic - Zamykam!

_________________
Artur Dębski
http://blogit.one.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL