ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Pn maja 20, 2024 1:01 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sikor - ban
PostNapisane: So maja 14, 2016 9:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Dzisiejszego dnia niekompetentny admin - Jedediasz dał bana graczowi Sikor za "cheatowanie", lecz ów gracz nie łamał regulaminu w żaden sposób. Kiedy zapytałem tegoż admina jakie "cheaty" były używane przez Sikora, Jedediasz nie raczył odpisać.

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sikor - ban
PostNapisane: So maja 14, 2016 11:26 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 10, 2015 1:24 am
Posty: 43
Odpisałem wielokrotnie 2 min wcześniej był cziter, dalej miałem odpalone markery itp rzeczy, Sikor ginie za chwilę jest 930m obok mnie (górka snajperów), po chwili 100m i nagle wpada na mnie z Navidem, fajnie że gracie z cziterami, nie licząc 20 innych dziś dzięki free Arma weekend, a za te wszystkie akcje jakie tu robisz mam nadzieje że w końcu dostaniesz bana i na forum i na serwerach, jesteś wybitnie toksycznym człowiekiem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sikor - ban
PostNapisane: So maja 14, 2016 11:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
W której minucie Sikor jest na tej "górce snajperów" ?? https://www.youtube.com/watch?v=aGOBWLdu16k

P.S Znaczniki czasem błędnie pokazują a nawet wcale

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sikor - ban
PostNapisane: Pn maja 16, 2016 12:53 am 
Offline

Dołączył(a): So paź 10, 2015 1:24 am
Posty: 43
Filmu z jego pozycji nie ma.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sikor - ban
PostNapisane: Pn maja 16, 2016 1:43 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 4:22 pm
Posty: 70
Ciężko przedstawić film z pozycji osoby, która nie nagrywa gry, bo po co nagrywać jeśli nic złego się nie robi? Czy każdy gracz na serwerze ma nagrywać swoje poczynania za każdym razem, gdy dołączy do gry? W tej sytuacji to Ty raczej powinieneś przedstawić dowód "cheatowania" Sikora, jako oskarżyciel. Jeśli zaś takiego dowodu nie posiadasz ban jest bezzasadny, przecież w wielu systemach prawnych obowiązuje zasada domniemania niewinności, czyż nie? Dodatkowo znacznik (szczególnie przy dużej liczbie graczy na serwerze) może być nie zgodny z prawdą choćby przez desync, co stwarza możliwość błędnego zasugerowania domniemanej winy, co w konsekwencji wyklucza pewność słusznego osądu. Dlatego zanim dasz komuś bana zastanów się, czy dowody obciążające są wystarczająco pewne, polecam Ci film "Dwunastu gniewnych ludzi" z 1957. Pokazuje on dyskusje 12 przysięgłych w sprawie zabójstwa, z których większość wierzy w winę siedzącego na ławie oskarżonych chłopaka, jak się później okazuje pozory mogą mylić. Po obejrzeniu powinieneś zobaczyć podobieństwo między filmem a choćby tą sprawą, jeśli nie to chociaż zobaczysz dobry film ;).

Pozdrawiam,
Zygzak191

PS Bronię Sikora, przez wzgląd na wspólną grę zarówno na serwerach Artura jak i innych.

_________________
Jestem ekspertem od wszelkich mechanik w Armie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sikor - ban
PostNapisane: Pn maja 16, 2016 12:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 9:31 pm
Posty: 313
Lokalizacja: Warszawa
Smok
Przez miesiąc widzę Cię sporadycznie (lub raczej w ogóle) na serwerze a sprawdzam na telefonie
klika razy dziennie kto gra - przychodzisz i znów jakaś "gównoburza" powstaje wokół twojej osoby.

Co chcesz udowodnić i po co?
Znowu będziesz wątek na 4 strony ciągnął?
Co Ciebie obchodzi ten ban dla kogoś tam dany skoro i tak rzadko bywasz na tym serwerze?
Czemu zainteresowana osoba nie zgłasza problemu tylko Ty?
Czemu zainteresowana osoba nic nie pisze wątku?
To zupełnie nie twoja sprawa i tylko kolejny raz bijesz niepotrzebnie pianę.
Po co w krótkim odstępie czasu skaczesz pomiędzy serwerami? - szukasz wrażeń?
Banów danych przez weekend było może ze 30szt lub więcej na przemian na serwerach.

Nie byłem na serwerze i nie będę rozstrzygał czy ten ban był słuszny czy nie
ale nawet "mniej sprawiedliwie" czy "niesprawiedliwie" rozwiązana jedna sprawa
na 50 innych spraw jeszcze nie oznacza ze ktoś jest niekompetentny!

Równie dobrze ja mogę powiedzieć ze Ty byleś niekompetentnym adminem
bo przez ten czas jak nim byłeś nie odezwałeś sie do mnie chyba ani razu w
sprawie administrowania serwerem, ani razu nie mielismy możliwości porozmawiać na TS czy Skype
(i nie chodzi tu o rozmowy w sprawie konfliktów wokół twojej osoby)
Miesiąc albo więcej nie widziałem Cię na serwerze.

Nie powiedziałeś NIC o swoich przemyśleniach, nie mogę sobie przypomnieć żebyś
cokolwiek powiedział o działaniu serwera, misji, czy jakichkolwiek osobach na serwerze,
założonych banach kickach czy jakiejkolwiek wzmiance dotyczącej regulaminu serwera.

Wiec z mojego punktu widzenia nie interesowałeś się serwerem w ogóle
a pisemnych raportów chyba nie musze kazać pisać adminom bo nikt tego nie robi dla pieniędzy
tylko dla "przyjemności"

Teraz wpadasz na serwer i znów wszystko od początku się zaczyna.
Twoja osoba niestety zawsze wiąże się z jakimś konfliktem, udowadnianiem czegoś komuś itp.

Nie mam nic do Ciebie osobiście ale nie chcę z twojej strony więcej takich NIC NIE WNOSZĄCYCH
wątków na forum i proszę żebyś tego typu wątków nie zakładał więcej po miesiącu nieobecności
na serwerze bo nie jesteś w stanie powiedzieć kto co tam robi i jeśli dalej będą tego typu wypowiedzi
będę zmuszony zablokować twoje konto na forum.

Pomimo ze w tej chwili problemów nie było napiszę jeszcze to:
Nie mam również nic osobiście do Ciebie w grze bo jak wiesz nie gram w Wasteland ale nie chcę
również jakichkolwiek skarg czy podejrzeń dotyczących Twojej osoby bo po prostu będzie mi przykro ale
zabronię Ci grania na moich serwerach.

Jeśli uważasz się za świetnego w grze i uważasz ze ABSOLUTNIE wszystko (komentarze) co dotyczy twojej osoby
na temat grania na tym serwerze CAŁKOWICIE nie jest prawdą to może ten serwer nie jest dla Ciebie,
może powinieneś znaleźć równych sobie i tam grać - nie mam już ochoty wysłuchiwać o tobie od marca
zeszłego roku od różnych osób.

Przepraszam ale po prostu nie chce graczy którzy pojawiają się jak meteor i zaraz po ich pojawieniu
zaczynają się kłótnie, prowokacje, wyzwiska, udowadnianie, ocenianie, głupie dyskusje na czacie.

Znajdź sobie dwóch trzech kolegów (a pewnie już masz) którzy Ci bezgranicznie ufają
i są w Ciebie zapatrzeni i idź z nimi grać tam gdzie znajdziesz osoby o podobnych możliwościach
do twoich.

Co do Jedediasza - jeśli chcesz Jedediaszowi jakieś osobiste "wycieczki"
robić to nie tu na forum porozmawiajcie sobie na jakimś komunikatorze i tam mu UDOWADNIAJ
nie musisz tego tu robić publicznie.
Do tego nie będę Adminów zmieniał z powodu ze Tobie nie pasują bo nikomu nie dogodzę
w ten sposób (może to jest również kolejny powód żeby się zastanowić czy powinieneś przychodzić na ten serwer)

Wbrew pozorom mi nie zależy na tłumie graczy jak to się niektórym wydaje, granie na moich serwerach ma być przyjemnością
i wole 10 osób które są zadowolone z grania niż 40 a wśród nich 5 cheaterów, ze dwie rywalizujące bezmyślnie grupki po
parę osób rozwalające grę na serwerze (cokolwiek to znaczy) i kilku malkontentów którzy na wszystko narzekają.

Przy odrobinie chęci, pochowaniu własnej złości, gdybyś miał czyste intencje
(a myślałem ze takie masz + spojrzenie z dystansu na grę innych graczy i adminów skoro uważasz
siebie za bardzo dobrego - dlatego m.in dostałeś admina) to byś spokojnie wytłumaczył Jedediaszowi
czy komukolwiek innemu gdzie leży prawda jeśli o nią tak walczysz - A TAK TO JEST ZWYKŁE BICIE PIANY
i osobiste "wycieczki"

To wszystko chyba co miałem do powiedzenia, zamykam ten wątek
i nie chcę do tego wracać.

_________________
Artur Dębski
http://blogit.one.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL