ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Pn maja 20, 2024 4:36 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N kwi 10, 2016 10:57 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Cytuj:
Więc nie wkurwiaj mnie


Skąd miałeś 6 rakiet ? Bo max mogłeś mieć 4

Cytuj:
Takie same dowody, bo samo to że tyle osób na was nawija


Daj jakiś filmik czy może masz zamiar wklejać bezsensowne cyferki i literki jak Jedediasz ?

Ach zapomniałem nie masz nic bo po 1 wszystko co piszesz wraz ze swoimi przydupasami to bzdury, kłamstwa a po 2 jakbyś coś miał to być to dał.

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Ostatnio edytowano N kwi 10, 2016 11:06 pm przez Smok1234, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 11:05 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 27, 2016 9:50 pm
Posty: 13
Smok1234 napisał(a):
Po 1 miał być użytkownik Barto nie DziQiQ
Po 2 Ok byłeś na górce, snajpiłeś z lynxa i tak się stało że ktoś w tym samym czasie się wczołgał pod gun store i chciał zabić nas przez podłogę tak ?

Cytuj:
A ten screen z pistolem z podłogi no brawo, podobny do tego z którego zabił mnie susano na jednej z górek za pierwszym razem, a za drugim razem zabił mnie z pistoletu rock, którego zawsze używam, a z tego co widzę nie jest to rock na screenie. Aha i jeszcze coś jak na pierwszym filmie wyciąłeś swój głos (odpowiedź susano Cie wkopała) tak na drugim zapomniałeś kiedy to mówiłeś, że kur.. znowu na tej górce jest.


Jaki sens ma ta wypowiedź ?


Co do 1:
Czy ktoś zabroni mi nick zmienić? Nie mogę sobie zmieniać i zmieniać.
Co do 2:
Z blu wtedy wchodziło na gun store 5 osób, a więc miałeś ten moment super, żeby tylko go na dowód dać, no a wiesz z górki w sekunde pod gun store i spowrotem w drugą żeby mnie susano zabił z plecy to troszkę nie możliwe.

A ta wypowiedź ukazuje to, że tej broni nigdy nie używam na żadnym serwerze więc jak ja bym był pod gun storem widniała by na tym screenie zupełnie inna broń.
A więc jak nie masz nic do ukrycia daj całą grę od kiedy tylko wbiliśmy na serwer bez żadnych obróbek z całymi rozmowami Waszymi, a nie wycinki w której wycinasz swój głos, a po chwili Twój kolega odpowiada Ci pytaniem na coś co mówisz, a czego nie słyszymy na filmie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 11:07 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 27, 2016 9:50 pm
Posty: 13
Tak więc pozdrawiam i życzę miłej gry ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 11:18 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Cytuj:
A ta wypowiedź ukazuje to, że tej broni nigdy nie używam na żadnym serwerze więc jak ja bym był pod gun storem widniała by na tym screenie zupełnie inna broń.


Może mówisz prawdę może nie...

Cytuj:
Twój kolega odpowiada Ci pytaniem na coś co mówisz, a czego nie słyszymy na filmie.


I ?

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 11:36 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 10, 2015 1:24 am
Posty: 43
Edycja
W sumie Barto prawdopodobnie strzelał z górki, później ktoś strzelał przez podłogę z ACP. Pytanie kto, poproszę cały film.
//OT
Co do moich bezsensownych cyferek, to w przypadku grania na ALP prawdopodobnie po wysłaniu tych logów byście mieli global bana na armę ze względu na współprace tego serwera z btl.

Regulamin działu - to też jest olewane po całości.


Ostatnio edytowano N kwi 10, 2016 11:44 pm przez Jedediasz, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 11:39 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 27, 2016 9:50 pm
Posty: 13
Smok1234 napisał(a):
Cytuj:
A ta wypowiedź ukazuje to, że tej broni nigdy nie używam na żadnym serwerze więc jak ja bym był pod gun storem widniała by na tym screenie zupełnie inna broń.


Może mówisz prawdę może nie...

Cytuj:
Twój kolega odpowiada Ci pytaniem na coś co mówisz, a czego nie słyszymy na filmie.


I ?


Podoba mi się Twój sposób odpowiadania, zawsze zabierasz czyjąś odpowiedź która jest uzasadniona lub poparta przez inne osoby i próbujesz tak na siłę zrobić, żeby każdy wierzył, że to Ty masz rację, nawet samemu autorowi wypowiedzi. Chcesz wierz sobie nadal i myśl sobie nadal w to co chcesz dla mnie to nie ma sensu. Chcesz nadal mów że to Ty masz rację i baw się w tą zabawę. Odpowiedź na to gdzie byłem w czasie kiedy zginąłeś znają tylko osoby, które grały w tym momencie ze mną. A więc baw się, graj i co tam chcesz nadal dla mnie to tylko ban nie koniec świata. Może kiedyś znajdzie się osobą, którą będą bawiły te zabawy na forum i próby udowodnienia na siłę kto tu ma naprawdę rację, a kto nie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 11:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Cytuj:
Po 2 Ok byłeś na górce, snajpiłeś z lynxa i tak się stało że ktoś w tym samym czasie się wczołgał pod gun store i chciał zabić nas przez podłogę tak ?


Po co piszesz jakieś niepotrzebne posty zamiast odpisać np tak, tak było jak teraz napisałeś ? i byłby spokój ale nie ty musisz coś napisać więcej no w sumie pokrój Kamilosa...

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 11:45 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 27, 2016 9:50 pm
Posty: 13
A dla Ciebie jedediaszu jak można strzelać z 700 metrów z lynxa i po 2 sekundach być już pod gun storem. Dla mnie nie możliwe, ale drodzy gracze i administracjo myślcie co sobie chcecie ja Wam mówić jak macie żyć i myśleć nie będę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 11:49 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 27, 2016 9:50 pm
Posty: 13
Smok1234 napisał(a):
Cytuj:
Po 2 Ok byłeś na górce, snajpiłeś z lynxa i tak się stało że ktoś w tym samym czasie się wczołgał pod gun store i chciał zabić nas przez podłogę tak ?


Po co piszesz jakieś niepotrzebne posty zamiast odpisać np tak, tak było jak teraz napisałeś ? i byłby spokój ale nie ty musisz coś napisać więcej no w sumie pokrój Kamilosa...


A po co Ty odpisujesz zadając pytania skoro masz uzasadnioną odpowiedź? No właśnie sam sobie potrafisz odpowiedzieć, ale z tego co widzę to Ty musisz być tą osobą, która wypowie ostateczne słowo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 11:49 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 10, 2015 1:24 am
Posty: 43
Ja się nie pytam o teleporty, tylko kto faktycznie siedział pod gunstore, bo pewnie było tak że Barto strzelał z górki a ktoś inny siedział pod sklepem tylko że za niego prawdopodobnie Barto dostał bana.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL