ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Pn maja 20, 2024 1:50 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N kwi 03, 2016 4:22 pm 
Offline

Dołączył(a): N kwi 03, 2016 3:25 pm
Posty: 10
Witam, dostałem bana za to, że admin, który w krótkim odstępie wystrzelił do mojego czołgu 6 titanów - mnie nie zabił.

Do czołgu był podczepiony samochód terenowy naprawczy, za każdym razem musiałem wcisnąć przycisk "napraw" mając kamerę pod odpowiednim kątem, musiałem też wyjść z czołgu by się uleczyć, gdyż otrzymywałem obrażenia od rakiet. Nie jest to bug w grze, tak jest po prostu zrobiona.

Niestety miałem też drona i mogę stwierdzić, że do strzelca w czasie strzelania nie podchodził żaden z kolegów i nie było w jego pobliżu możliwej misji ze skrzynkami/skrzynek schowanych - jedyne możliwe rozwiązanie - otwarcie sklepu z komendy. Chyba że się mylę to poproszę o wyjaśnienie skąd wziął 6 pocisków do titana jak mógł max ze sobą mieć 3. Na 100% był sam.

Brak wiedzy na temat mechaniki gry, niekompetencja oraz impulsywność - to nie są cechy dobrego administratora.
Jeżeli za podczepianie naprawczego na tym serwerze jest perm.ban to proszę go zostawić i dodać ten punkt do regulaminu serwera.

Z wyprzedzeniem do osób komentujących:
C7_4K - jeżeli Ty nie umiesz to nie znaczy się że nie da
PL_Kamilos - umiej też przegrywać, nawet będąc zalogowanym z prawami administratora
Jedediasz - myśl sam a nie słuchaj idiotów.


*/zbanował mnie Jedediasz na podstawie czatu/*


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 03, 2016 4:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 4:22 pm
Posty: 70
Narazie wypowiem się przez ten obrazek:
Obrazek

_________________
Jestem ekspertem od wszelkich mechanik w Armie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 03, 2016 5:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Cytuj:
Brak wiedzy na temat mechaniki gry, niekompetencja oraz impulsywność - to nie są cechy dobrego administratora.


Akurat wszystkie te cechy posiada Kalomis i Jedediasz...

Kolejny ban dla normalnego gracza za nic tak samo jak dla mnie i Pancera

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 03, 2016 6:16 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 10, 2015 1:24 am
Posty: 43
Nie trzymam żadnej strony, dla Was było dobrze jak nikt serwera nie pilnował bo wtedy można było bugować, a chyba oczywiste jest to że jak się wykorzystuje błąd gry to dostaje się bany, bo czołg z tak spiętym terenowym jest praktycznie maszyną z god mode.
Czemu Vadi czy Mordek olewali przez dobre 20 min co się dzieje jak było zgłoszenie że jest bugowanie czołgu (to nie jest znajomość mechaniki jak to nazywacie tylko znajomość bugów i ich używanie, tak jak to się dzieje na KOTH gdzie ludzie siedzą za pancerzem wieży i walą przez ściany, i za takie rzeczy dostaje się bany).
Kolesiostwo jest z Waszej strony gdzie olewacie co się dzieje, i interweniujecie dopiero jak jeden z w sumie waszej grupy dostaje bana, co potem nazywacie psuciem serwera, mimo że sami psujecie rozgrywkę jeżdżąc praktycznie niezniszczalnym czołgiem.

Ogólny regulamin WS:
Vehicle Towing Glitch – using the tail of vehicles in a vehicle train to pass through terrain or solid objects as to damage players positioned in cover. The tail of vehicles may be used to hit players in open ground, so long as they do not pass through any solid objects to do so.

Używaliście pojazdu tak by nie można było go zniszczyć zwykłe lamerskie bugowanie, a nie znajomość mechaniki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 03, 2016 6:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 4:22 pm
Posty: 70
Jedediasz napisał(a):
Ogólny regulamin WS:
Vehicle Towing Glitch – using the tail of vehicles in a vehicle train to pass through terrain or solid objects as to damage players positioned in cover. The tail of vehicles may be used to hit players in open ground, so long as they do not pass through any solid objects to do so.


Tu nie ma nic wspomniane o naprawie, jest tylko o zabijaniu podczepionym pojazdem w budynkach, jak maczugą ;)

Edit: Jeśli ktoś myśli to jest w stanie taki czołg zniszczyć 2 titanami, no może 3, jeśli jakimś cudem jeden pełnych obrażeń nie zada.

_________________
Jestem ekspertem od wszelkich mechanik w Armie.


Ostatnio edytowano N kwi 03, 2016 6:26 pm przez Zygzak191, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 03, 2016 6:23 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 10:45 am
Posty: 52
Lokalizacja: Poznań
Zygzak191 napisał(a):
Narazie wypowiem się przez ten obrazek:
Obrazek


to może były 4 po prostu ktoś przesadził - wyolbrzymił


a ty okil_ przestań w końcu kampic w czołgu. i tak ci odhaczyłem naprawczego jak kampił-ęś w czołgu na lotnisku.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 03, 2016 6:34 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 10:45 am
Posty: 52
Lokalizacja: Poznań
Zygzak191 napisał(a):
Jedediasz napisał(a):
Ogólny regulamin WS:
Vehicle Towing Glitch – using the tail of vehicles in a vehicle train to pass through terrain or solid objects as to damage players positioned in cover. The tail of vehicles may be used to hit players in open ground, so long as they do not pass through any solid objects to do so.


Tu nie ma nic wspomniane o naprawie, jest tylko o zabijaniu podczepionym pojazdem w budynkach, jak maczugą ;)

Edit: Jeśli ktoś myśli to jest w stanie taki czołg zniszczyć 2 titanami, no może 3, jeśli jakimś cudem jeden pełnych obrażeń nie zada.



to ty źle zrozumiałeś. albo nie byłeś wcale na serwerze i nie wiesz o co chodzi.


już wczoraj tak bugował zapytaj kornela jak będzie na serwerze bo widział całą akcje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 03, 2016 6:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 4:22 pm
Posty: 70
C7_4K napisał(a):
ty źle zrozumiałeś. albo nie byłeś wcale na serwerze i nie wiesz o co chodzi.


To była odpowiedź na przywołany przez Jedediasza regulamin Wasteland, w wersji ogólnej... O podczepianiu terenówki do pojazdów wiem wszystko, w końcu sam to wymyśliłem.

_________________
Jestem ekspertem od wszelkich mechanik w Armie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 03, 2016 8:43 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 9:31 pm
Posty: 313
Lokalizacja: Warszawa
Proszę o propozycje wszystkich zainteresowanych stron jak naprawimy tą sytuację.

1.Zmiana regulaminu???
2.Zupełne usuniecie możliwości podczepiania???
3.Usuniecie naprawczego żeby cos nie było nie do zniszczenia???
4.Zobowiazanie wszystkich zainteresowanych do niewykorzystywania pewnych "feature" bo od razu ban leci???
5.Zabranie wszystkich nieudokumentowanych sztuczek jako zabronionych bo ban leci???
6.cos jeszcze?
7.cos jeszcze?
8.Cos innego?
9.Co jeszcze?
10. jakieś inne propozycje?

Ciągła dyskusja niczego nie załatwimy
Proszę o deklaracje wszystkich zainteresowanych stron co każda ze stron jest w stanie zrobić żeby lepiej się grało
i żeby takie zamieszanie nie występowało i żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony.

Oczekuję tylko rzetelnych deklaracji!

_________________
Artur Dębski
http://blogit.one.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 03, 2016 8:55 pm 
Offline

Dołączył(a): N kwi 03, 2016 3:25 pm
Posty: 10
Jedediasz napisał(a):
Nie trzymam żadnej strony

To się okaże.


Jedediasz napisał(a):
jak się wykorzystuje błąd gry to dostaje się bany

brak znajomości mechaniki gry - proszę wytłumaczyć na czym w danym przypadku polega błąd?

Jedediasz napisał(a):
czołg z tak spiętym terenowym jest praktycznie maszyną z god mode.

niekompetencja - "god mode" jest to tryb w którym się nie dostaje obrażeń, w danym przypadku tylko czołgi ciężkie się spina z naprawczymi gdyż nie padają od 1 titana. Obrażenia się dostaje normalnie.

Jedediasz napisał(a):
Czemu Vadi czy Mordek olewali przez dobre 20 min co się dzieje jak było zgłoszenie że jest bugowanie czołgu

impulsywność - obstawiam, że "zgłaszał" Pan C7_4K, jeszcze wczoraj, że używam czitów, ESP, jak on to nazwał. Sytuacja była absurdalna... lotnisko, hangar z 10-oma skrzyniami i biegnące w tamtym kierunku gracze. Na ślepo, nie zwracając uwagi na stojący 150m od nich czołg. Siedząc w czołgu widze dokładnie ile ich i gdzie pobiegło, wiem, że są w tym hangarze, ale nie wiem gdzie więc dałem dwie serie z ckm-u. To samo po 3 minutach. Wtedy C7_4K i jeszcze jeden gracz zaczeli mnie wyzywać od cziterów i Vote-ować na kick dla mnie i Suusano. Mordek był, ale on wie , że podczepianie "Offroad Repair" do czołgu nie jest żadnym bugiem, a co do vote-ów to prosiliśmy go by nie kickował/banował.
Jedediasz napisał(a):
tak jak to się dzieje na KOTH gdzie ludzie siedzą za pancerzem wieży i walą przez ściany, i za takie rzeczy dostaje się bany

co to ma wspólnego?

Jedediasz napisał(a):
Kolesiostwo jest z Waszej strony gdzie olewacie co się dzieje, i interweniujecie dopiero jak jeden z w sumie waszej grupy dostaje bana, co potem nazywacie psuciem serwera, mimo że sami psujecie rozgrywkę jeżdżąc praktycznie niezniszczalnym czołgiem.

Nie trzymasz żadnej strony? Niestety sam przeczysz sobie.

Jedediasz napisał(a):
Ogólny regulamin WS:
Vehicle Towing Glitch – using the tail of vehicles in a vehicle train to pass through terrain or solid objects as to damage players positioned in cover. The tail of vehicles may be used to hit players in open ground, so long as they do not pass through any solid objects to do so.

Czy w ogóle przeczytałeś co tu wkleiłeś? Jak tak, to to jest kolejny dobry przykład braku znajomości mechaniki gry. Copypasta to opisanie zjawiska "nieobecności" lub przechodzenia przez przeszkody pojazdu podczepionego do czegoś. Takim pojazdem, odpowiednio manewrując pojazdem głównym, można sięgać za przeszkody (ściany, kamienie itp) zadając obrażenia. Tyle.

Jedediasz napisał(a):
Używaliście pojazdu tak by nie można było go zniszczyć zwykłe lamerskie bugowanie, a nie znajomość mechaniki.

Jest to wyzwanie dla graczy, pozwalające im nie "ślepo biec na pałę byle do gunstore" a wprowadzające trochę rozmaitości w codzienne rozgrywki. Tak jak mówiłem, jeżeli Ty nie umiesz - nie znaczy, że się nie da.

C7_4K napisał(a):
Zygzak191 napisał(a):
Narazie wypowiem się przez ten obrazek:
Obrazek


to może były 4 po prostu ktoś przesadził - wyolbrzymił


a ty okil_ przestań w końcu kampic w czołgu. i tak ci odhaczyłem naprawczego jak kampił-ęś w czołgu na lotnisku.


4? niestety Kamilos sam napisał, że poleciało 6, nikt prócz niego nie strzelał. Dodatkowo, jak już padł, w plecaku miał apteczkę, więc max to 2 w plecaku + 1 w wyrzutni.



C7_4K napisał(a):
już wczoraj tak bugował zapytaj kornela jak będzie na serwerze bo widział całą akcje.


A Ty to, rzekomo, masz nagrane. Poprosimy o te nagrania o które Ci chodziło wtedy, gdy mnie cziterem nazywałeś. Kornela też zapraszamy do dyskusji.


Reasumując - Jedediasz padł ofiarą Kamilosa, który to głośno krzyczał że oszukujemy, ale miał wątpliwości. J zaś, patrząc wyłącznie na czat, zinterpretował to jak coś poważnego i dał bana.
Okil_ napisał(a):
Brak wiedzy na temat mechaniki gry, niekompetencja oraz impulsywność - to nie są cechy dobrego administratora.


Poczekajmy na wersje Kamilosa, bo to z jego interpretacji J próbuje się wykręcić.

Artur Dębski napisał(a):
Proszę o propozycje wszystkich zainteresowanych stron jak naprawimy tą sytuację.

1.Zmiana regulaminu???
2.Zupełne usuniecie możliwości podczepiania???
3.Usuniecie naprawczego żeby cos nie było nie do zniszczenia???
4.Zobowiazanie wszystkich zainteresowanych do niewykorzystywania pewnych "feature" bo od razu ban leci???
5.Zabranie wszystkich nieudokumentowanych sztuczek jako zabronionych bo ban leci???
6.cos jeszcze?
7.cos jeszcze?
8.Cos innego?
9.Co jeszcze?
10. jakieś inne propozycje?

Ciągła dyskusja niczego nie załatwimy
Proszę o deklaracje wszystkich zainteresowanych stron co każda ze stron jest w stanie zrobić żeby lepiej się grało
i żeby takie zamieszanie nie występowało i żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony.

Oczekuję tylko rzetelnych deklaracji!


Ad 1- bez tego sie nie obejdzie.
Ad 2- nic to nie zmieni, bo wystarczy, że naprawczy stoi obok. (Niestety muszę to napisać, mimo tego, że Ci dwaj bieda-administratorzy myślą, że to na podczepianiu trick polega.)
Ad 3- jedno z działających rozwiązań.
Ad 4,5- za dużo zawiłości. Nie do zrealizowania.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL