ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Pn maja 20, 2024 1:08 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N lut 28, 2016 6:50 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 28, 2016 5:48 pm
Posty: 49
Witam!
Wczoraj grałem w nocy z przypadkowym kolegą Damianem i zauważyłem, że ktoś teleportuje się, strzela do nas i nagle znika z całego lotniska, a po jakimś czasie wraca i strzela znowu.. W termowizji wszystko ładnie widać, było nas tylko 4 graczy, był tam też niejaki "Artur" i "Okil" czy to mógł być admin ?
Możliwe ze te strzały były z misji, ale wcześniej do kolegi strzelał z titana po drugiej stronie lotniska. Dziwne jest to cos co pojawia sie, tp sie po lotnisku i znika na jakis czas...

https://youtu.be/fn-7DFoypCs


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 28, 2016 7:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 18, 2015 6:49 pm
Posty: 14
No proszę, naprawdę interesujący materiał, obejrzałem wpierw sam filmik a potem obejrzałem go ponownie lecz słuchając jednocześnie muzyki z Archiwum X bardzo pasowało, a wracając do tematu, musiał to być ten gracz "artur", jestem pewny że był to on, i narasta pytanie, Gdzie są admini?


Bumbuje wątek, jestem ciekaw jak się potoczy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 28, 2016 8:52 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 28, 2016 5:48 pm
Posty: 49
spróbuje obejrzeć drugi raz z muzyka z archiwum X :D możne coś ciekawego zobaczę znowu :-)

Co do tego gdzie są admini to cóż adminowanie to nie obowiązek, tylko poświęcanie czasu wolnego, admin ma też swoje życie prywatne, nie ma obowiązku przesiadywać 24h na serwerze. Umieszczając ten post miałem na myśli żeby może sprawdzić w logach czy nie ma jakiś podejrzanych logów z InfiStara czy innego antihacka używanego na serwie. Sam byłem adminem rok na innym serwerze Army2 Epoch i tam wszystko dało się znaleźć jak nie w logach to w bazie danych, nawet kto postawił ścianę, każdy obiekt miał swój unikatowy ID połączony z ID gracza który go postawił, gdzie kiedy itd. w Armie 3 słyszałem ze nie ma takich szczegółowych logów ale może się mylę, może to zależne jest od moda :]


Ostatnio edytowano N lut 28, 2016 9:09 pm przez veimus, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 28, 2016 9:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 9:31 pm
Posty: 313
Lokalizacja: Warszawa
veimus napisał(a):
Witam!
Wczoraj grałem w nocy z przypadkowym kolegą Damianem i zauważyłem, że ktoś teleportuje się, strzela do nas i nagle znika z całego lotniska, a po jakimś czasie wraca i strzela znowu.. W termowizji wszystko ładnie widać, było nas tylko 4 graczy, był tam też niejaki "Artur" i "Okil" czy to mógł być admin ?
Możliwe ze te strzały były z misji, ale wcześniej do kolegi strzelał z titana po drugiej stronie lotniska. Dziwne jest to cos co pojawia sie, tp sie po lotnisku i znika na jakis czas...

https://youtu.be/fn-7DFoypCs


Możesz określić dokładnie w których minutach tam cos widać?
Bo popatrzyłem pobieżnie na film bez większego skupiania się i nic absorbującego nie widzę
która minuta od - do i na co uwagę zwrócić w tym czasie i która dokładnie osoba sprawiała problem?

_________________
Artur Dębski
http://blogit.one.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 28, 2016 10:00 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 28, 2016 5:48 pm
Posty: 49
Pierwsze widać w 0:48s wygląda jak atv? ale dziwnie się porusza, zbliża się do mnie leżałem tam na końcu pasa pod drzewem operując dronem, po czym oddala się i znika,
potem 1:11 wraca na pas koło Dominika który jest kolo samolotu, potem pojawia sie tam gdzie był samolot przed odlotem w 2:20 i jak powiększam na nim to znika nagle bez śladu. Poza nami było dwóch graczy tylko "artur" i "okil"
A która to osoba sprawiała kłopot to ciężko powiedzieć bo nicków nie widać po nacelowaniu na gracza.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 28, 2016 10:23 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 9:31 pm
Posty: 313
Lokalizacja: Warszawa
veimus napisał(a):
Pierwsze widać w 0:48s wygląda jak atv? ale dziwnie się porusza, zbliża się do mnie leżałem tam na końcu pasa pod drzewem operując dronem, po czym oddala się i znika,
potem 1:11 wraca na pas koło Dominika który jest kolo samolotu, potem pojawia sie tam gdzie był samolot przed odlotem w 2:20 i jak powiększam na nim to znika nagle bez śladu. Poza nami było dwóch graczy tylko "artur" i "okil"
A która to osoba sprawiała kłopot to ciężko powiedzieć bo nicków nie widać po nacelowaniu na gracza.


Która to mogła być godzina? jak najdokładniej

_________________
Artur Dębski
http://blogit.one.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn lut 29, 2016 12:55 am 
Offline

Dołączył(a): N lut 28, 2016 5:48 pm
Posty: 49
Nagranie jest datowane 2016-02-28 06-34 czasu UTC czyli godzina w Polsce była 07:34


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn lut 29, 2016 4:22 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 28, 2016 11:56 pm
Posty: 1
Witam grałem o tej godzinie jako artur pirewszy obiekt to był znacznik laserowy a drugi to quadcopter
strzelałem też do was z titanów i snajperki


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn lut 29, 2016 5:45 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 28, 2016 5:48 pm
Posty: 49
dziwne bo wyglądało to na coś większego niż znacznik i to bez powiększenia, ale coż


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N mar 06, 2016 9:03 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 9:31 pm
Posty: 313
Lokalizacja: Warszawa
ARTUR napisał(a):
Witam grałem o tej godzinie jako artur pirewszy obiekt to był znacznik laserowy a drugi to quadcopter
strzelałem też do was z titanów i snajperki


Artur - odbanowałem Cię
Jeśli ktoś ma coś jeszcze do dodania w tej sprawie - proszę to dopisać tutaj + do mnie info na SKYPE

Na razie temat uważam za zamknięty

_________________
Artur Dębski
http://blogit.one.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL