ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Pn maja 20, 2024 2:17 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So lut 27, 2016 11:41 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 27, 2016 9:50 pm
Posty: 13
odpowiedzi do DziQiQ
1.rozmowa nagrana została na TeamSpeaku, nie na żadnym kanale army, i nie podsłuchiwaliśmy, nie wolno mi wejść na publiczny TS i pogadać z ludźmi?

Na TeamSpeaku chłopie my jeszcze go wtedy nie używaliśmy :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 27, 2016 11:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 18, 2015 6:49 pm
Posty: 14
DziQiQ napisał(a):

Na TeamSpeaku chłopie my jeszcze go wtedy nie używaliśmy :D


to jakim cudem z wami tam rozmawiałem skoro was tam nie było? nie łapie

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: ...........
PostNapisane: So lut 27, 2016 11:45 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 14, 2016 10:34 am
Posty: 10
Taaa tylko że ten piach był czerwony i nie był to piach kretynie, bo nie wiem jak Ci już powiedzieć, nie obrażaj mojej ekipy. podrugie wracając jak hełm nawet z duzym armorem ma odbić pocisk nawet jeśli leci pod odpowiednim kontem jeśli pocisk ten jest w stanie przebić pancerz i ma taki kaliber ? Ty sie słyszysz ? ubierz taki hełm ja strzele do Ciebie z lynxa takim pociskiem z nie wazne juz jakiej odległosci, nawet jesli kula trafi pod takim kontem że mozliwe jest zeslizgnięcie się go, najprawdopodobniej stracisz co najmniej pół głowy, bo pocisk taki że tak śmiesznie powiem będzie leciał za szybko i ze zbyt dużą siłą żeby bawić się w jakieś ześlizgnięcia czy tam odbijanie sie, czy jak to Ty napisałeś :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 27, 2016 11:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 4:22 pm
Posty: 70
Co do Lynxa i ześlizgiwania się - w normalnym życiu może tak, ale Arma nie symuluje efektu przelotu pocisku obok...
A tak nawiasem mówiąc sam raz dostałem w głowę takim pociskiem (ja usłyszałem tylko dźwięk, dopiero później dowiedziałem się co to było), o tym fakcie poinformował mnie jakiś zdziwiony gracz, nicku niestety nie pamiętam.

_________________
Jestem ekspertem od wszelkich mechanik w Armie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ...........
PostNapisane: So lut 27, 2016 11:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 18, 2015 6:49 pm
Posty: 14
PLKamilos napisał(a):
Taaa tylko że ten piach był czerwony i nie był to piach kretynie, bo nie wiem jak Ci już powiedzieć, nie obrażaj mojej ekipy. podrugie wracając jak hełm nawet z duzym armorem ma odbić pocisk nawet jeśli leci pod odpowiednim kontem jeśli pocisk ten jest w stanie przebić pancerz i ma taki kaliber ? Ty sie słyszysz ? ubierz taki hełm ja strzele do Ciebie z lynxa takim pociskiem z nie wazne juz jakiej odległosci, nawet jesli kula trafi pod takim kontem że mozliwe jest zeslizgnięcie się go, najprawdopodobniej stracisz co najmniej pół głowy, bo pocisk taki że tak śmiesznie powiem będzie leciał za szybko i ze zbyt dużą siłą żeby bawić się w jakieś ześlizgnięcia czy tam odbijanie sie, czy jak to Ty napisałeś :D


synek,
1.nie kula tylko pocisk
2.czy ty wiesz że we współczesnych hełmach jest niewielka przestrzeń między głową noszącego a samym hełmem? przez tą przestrzeń pocisk może spokojnie przelecieć nie krzywdząc noszącego, fakt w rzeczywistości pocisk albo zrobi sporą dziurę w hełmie lub zerwie go z głowy noszącego nie robiąc mu poważnej krzywdy lecz w armie pocisk przez tą przestrzeń zwyczajnie przeleci lub jeśli strzał został oddany z małego kalibru odbije się

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 28, 2016 12:03 am 
Offline

Dołączył(a): So paź 10, 2015 1:24 am
Posty: 43
Smok1234 napisał(a):
Cytuj:
widzielismy charaktrerystyczny wytrysk krwi, po którym można poznać że ktoś został trafiony


Wiesz co to lag, desynchro ?? bo widzę ze nie


Przy desyncho też da się zabić czy zestrzelić helke z Titana AT jak helka wisi na desynku.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 28, 2016 12:05 am 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Tak da się, masz na to ~20% szans czyli nie wiele....

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 28, 2016 12:47 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 10, 2015 1:24 am
Posty: 43
Raczej 100%, jak gość nie panie od razu to może paść i parę kilometrów dalej jak to było na ALP, jak trole strzelały do pojazdu wiszącego na desyncu po kilka minut.
Jak wytłumaczysz te samoloty CAS na moim serwerze? Chociaż innego wytłumaczenia jak czity nie ma, to był serwer testowy z wyłączonym nawet spyglasem i sporo osób bawiło się czitami więc sobie zostawiłem logi w kilku kopiach, jest tam też cała administracja gamingnet.pl która ostano płacze jak to ich atakują jak dla mnie karma wraca.
Jak grupą wchodziliśmy na serwer zawsze się sprawdzało kto jest, jak był Smok, Zygzak to od razu UK serwery, to samo jak wchodzili podczas gry to my opuszczaliśmy lokal, bo nikt nie chciał grać że zaraz nie wiadomo jakim cudem padał przez Smoka i spółkę, a nie mając mocnych dowodów nie było sensu tego zgłaszać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 28, 2016 1:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Cytuj:
Raczej 100%
Leci sobie helka, wale titanem i nagle pojawia się 200m dalej to się jej nie trafi.

Cytuj:
Jak wytłumaczysz te samoloty CAS na moim serwerze?


Jakie samoloty ????

Cytuj:
nie mając mocnych dowodów nie było sensu tego zgłaszać


I nadal takich nie ma, nie ma żadnego dowodu na to co wypisujecie... żadnego zdjęcia, filmu NIC!


Cytuj:
padał przez Smoka i spółkę


To się nazywają umiejętności. ( Porównując do CS-a Wy macie rangę Silver a ja Global Elite )

P.S Jedyną osobą jaką pamiętam która ma umiejętności i która spokojnie nas zabijała był - MrCucumber

Oraz tak dla przypomnienia - http://imgur.com/eH9C8bB

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Ostatnio edytowano N lut 28, 2016 4:50 pm przez Smok1234, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 28, 2016 4:32 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 10, 2015 1:24 am
Posty: 43
Fajnie że jest podział na serwery 001 bez smoka i 2 ze smokiem, szkoda że mi teraz 1 nie wyświetla nie wiem czemu.

A jaki samolot proszę bardzo jest id pojazdu w logu:
https://community.bistudio.com/wiki/Fil ... _CAS_F.jpg

Taki był respiony u mnie na serwie, to że was na serwerze wastelanda się nie namierzyło z czitami to przynajmniej u mnie zapisało razem z guidem gracza który to respił.
Jak takim świetnym pro graczem jesteś to idź na esla robić gruby hajs na zawodach, co się będziesz tu marnował, a nie tam nie można czitować.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL