ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Pn maja 20, 2024 12:10 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So lut 27, 2016 11:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Cytuj:
Tak, ale tak spamował cały serwer więc musiałbyś banować wszystkich :D


Nie cały serwer tylko 3-4 osoby

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 27, 2016 11:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 4:22 pm
Posty: 70
Nie można wgrać dowolnego pojazdu, można stworzyć coś ciekawszego, ale do tego potrzeba trochę kreatywności i znajomości mechaniki gry oraz działania skryptów obecnych na serwie. Niestety wiele osób patrzy na Armę jak na inne gry, a Arma jest "sandboxem", przez co ograniczeniem jest tylko silnik gry i własna wyobraźnia ;)

_________________
Jestem ekspertem od wszelkich mechanik w Armie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 27, 2016 11:17 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 14, 2016 10:34 am
Posty: 10
Smok, ale co Ty tutaj wgl piszesz ? Nie wykorzystuj moich literówek, bo nie chce mi się tutaj tracić czasu, dlatego pisze szybko i dlatego popełniam błędy. Tyle osób widzi w tobie problem, a ty wymyślasz tutaj jakieś swoje problemy, łapiesz za słowa, daj sobie spokój i sie przyznaj. Niestety, ale sami zaczeliście wojne na tym serwerze i teraz tutaj. Jest tyle osób które tylko powtarza to wszystko co ja napisałem. Daj sobie siana, ogarnij sie. Przyjmij z jakąś tam godnością, że dostałeś bana, słusznie, bo psułeś tą gre ...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 27, 2016 11:19 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Cytuj:
. Tyle osób widzi w tobie problem

Twoi znajomi...

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: .........
PostNapisane: So lut 27, 2016 11:22 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 14, 2016 10:34 am
Posty: 10
Moi znajomi też, ale nie tylko. Boże jest co najmnej 20 osób które napisze to samo, daj spokój prosze Cie ..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 27, 2016 11:23 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Jak są Twojego pokroju to się nie dziwie :>

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 27, 2016 11:24 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 18, 2015 6:49 pm
Posty: 14
owszem, ban za nic, dowodów wciąż nie dostałem ani ja, ani Smok, i już ci wyjaśniam czemu się mylisz

odpowiedzi do DziQiQ
1.rozmowa nagrana została na TeamSpeaku, nie na żadnym kanale army, i nie podsłuchiwaliśmy, nie wolno mi wejść na publiczny TS i pogadać z ludźmi?

2.to że kogoś nie zauważyłeś nie znaczy że go tam nie było, poza tym, skąd pewność że to był ktoś z naszej ekipy?

3.wiesz, czołgi się produkowano i wciąż produkuje masowo, kto komuś zabroni kupić dwa czołgi, podzielić ekipę na dwie drużyny i działać daleko od siebie? poza tym, skąd pewność że to był ktoś z naszej ekipy?

4.przypominam że strzelanie w ruchu tak jak z pozycji nie przystosowanej do oddawania strzałów celność potrafi się drastycznie zmniejszać, +ten "przyjaciel smoka" mógł mieć dobry hełm (pod niektórymi kątami niektóre hełmy potrafią odbić pocisk z różnych broni lub przebić się przez nie nie zadawając obrażeń noszącemu oraz dochodzi celność broni, nie każda potrafi trafić w cel wielkości głowy z pewnych dystansów ,oraz co do ochrony ciała przypominam że amunicja pistoletowa często się nie przebije przez dobrą kamizelke/hełm z pewnych odległości

5.przypadek, a tak to to patrz na odpowiedź pytania Nr.3

6.pytanie jest skonstruowane tak że nie da sie tego przeczytać i wyciągnąć wniosków, ale rozumiem że grając w inną gre zabił cie gracz z nikiem "Smok", kto komu broni mieć taki nick, to że to był "smok" nie znaczy że to był nasz smok-były admin

odpowiedzi do Jedidasz,

1.takie ot wklejenie cyferek to nie dowód na oszukiwanie

2. skoro i tak już nie gram na serwerze Wasteland artura to ci powiem taki myk: w vehicle store można kupić taki pojazd który naprawia inne pojazdy i da się go holować znaczną większością pojazdów, wystarczy go podpiąć do czołgu wjechać do wody i ta da, jak silnik ci pod wodą padnie od razu jest naprawiany przez ten mały holowany pojeździk, lecz nalezy też mieć aparat oddechowy bo się zwyczajnie utopisz, ani to glitch, ani to cheat, zwykłe ruszenie główką i myślenie, to nie takie trudnie, ah, i woda w armie działa tak że ~2m wody nad dachem ochronią cie przed wszystkim jak siedzisz w takim podwodnym czołgu, nam wystarczało kilkanaście CM tej wody, plus gdy byliśmy uszkadzani jak kolwiek od jakichkolwiek pocisków, byliśmy od razu naprawiani ;)

odpowiedzi do Rysieek

1."począwszy od dawania sobie hajsu i chuy wie tam czego jeszcze a kończąc na teleportach po całej mapie i dawaniu sobie god moda" no, ktoś tu ma niezłą wyobraźnie...

2."pamiętam po dziś dzień jak kolega sprawdził komendą stan konta Smoka" kolega cheater, nieźle

3." jak się strzelało do was z kilku stron w kilka osób i nikt cudem was nie mógł zabić " nie nasza wina że nie umiecie celować

4."Jeszcze jak ktoś napisał, że ty i smok psujecie grę innym to już były groźby banicją za niby obrazę (skisłę) a jak doszło co do czego to z płaczem na forum uciekasz." wiesz, sam wiem jakie to jest uczucie jak gram w jakąś grę, staram się jak mogę ale nic mi nie wychodzi, bywa, życie to jest taka fajna funkcja ludzkiego mózgu że jak robisz coś najlepiej jak potrafisz a nic ci nie wychodzi to się wściekasz, w dawnych czasach tak się ludzi uczyli być skuteczni, próbować aż im się uda i zdobyć satysfakcję gdy jednak coś trudnego im wyszło, wy zamiast próbować nas zwyciężyć poddajecie się i płaczecie "cheater" a niesprawiedliwy ban bo kamilos chciał mieć satysfakcje że "udało" mu się jest problemem

5."ponieważ robiliście sobie magiczne staty po 40/0 lekkim chuyem i wszystkim się odechciewało grać." osobiście nigdy mi się nie udało zdobyć stat 40/0, najwyżej jak byłem to chyba 30/0, a wiesz dla czego? bo zamiast płakać "cheater" lub "niesprawiedliwy admin" uczyłem się grać

6."dołącz całą rozmowę a nie urywek, rozmawialiśmy wtedy co można zrobić jak się wybierze admina poprzez głosowanie (po kliknięciu M, wybraniu nicku itd...)" to wybacz ale wtedy mnie już (lub jeszcze) nie było na TeamSpeaku kiedy o tym mówiliście, co nie zmienia faktu że za "vote admin" oraz "vote kick" jest ban permanentny

bywaj!

odpowiedzi do PLKamilos

1."Jeśli nie wiesz za co dostałeś bana, to przypomne Ci te czasy kiedy praktycznie cały serwer był bardzo bardzo zdenerwowany głównie na Ciebie smok, przepraszam na ciebie smok (mała litera jeśli nie czaisz) bo nie mam do ciebie wgl szacunku, za to co robiłeś naprawde fajnym serwerze. "
z własnego doświadczenia wiem że jedna osoba nie ma szans na "zniszczenie" serwera, lecz spora grupa ludzi ma całkiem spore szanse

2."okazuje się że zostaje zabita przez Ciebie bo akurat w tym momencie ktoś śledzi twoje statystyki i wpada ci frag, powtarzało się takie coś wielokrotnie." równie dobrze mógł smok kogoś innego zabić w tym samym momencie i wpadł mu frag, bywa

3."Dodatkowo inna osoba sprawdzała komendami, stan twojego konta itd." i znowu jakiś kolega cheater hm?

4."Wbicie 20 zabójstw w 5 min jest możliwe ? Chyba tylko wtedy jeśli latasz np kajmanem i widzisz graczy na mapie :) " no chyba że siedzi taka grupka matołów w gunstorze na widoku i non stop wraca "się pozbierać"

5."Podrugie to nagranie jest naprawdę śmieszne, dlaczego wyciąłeś je tak żeby znajdowało się w nim tylko to co jest korzystne dla Ciebie i smoka?" nie, po prostu wyciąłem to co było ważne, cała reszta nagrania to było pierdolenie od rzeczy że " ojej, smoku taki zły i nie dobry", nie było sensu tego umieszczać

6."A wracając do nagrania, postaraj sie o prace w TVN bo super radzisz sobie z manipulowaniem nagraniami tak żeby odwrócić czyjeś zamiary o 180 stopni." to co teraz napisałeś ma taki sam sens że to alianci wywołali 2 WŚ, a co, nie pamiętasz jak to się chwaliłeś gdy dawałeś sobie admina z kolegami za pomocą "vote admin" i kickowałeś ludzi "bo ci sie koleś nie podoba"?

7."przyjechaliscie nagle dziwnymi pojazdami niedostępnymi na serwerze, coś jak działko wbudowane w przyczepe którym zabijał wszystkich, " HA no błagam cie, serio nie wiesz że arma ma coś takiego jak "drony"? można je kupić w vehicle store i nie są tak drogie, no błagam, cię, jak tępym trza być by nie wiedzieć co jest w grze w którą się gra

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: ......
PostNapisane: So lut 27, 2016 11:31 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 14, 2016 10:34 am
Posty: 10
Aha, hahahahaha. Nie będe odpowiadał na wszystko, ale odpowiem na jedno np bo mnie smieszy, sam wtedy strzelałem z lynxa do Ciebie, nie strzelałem w głowe bo byłeś za daleko :) strzelałem w klatke piersiową , kolega tez, obydwoje widzielismy charaktrerystyczny wytrysk krwi, po którym można poznać że ktoś został trafiony... Przestań człowieku pieprzyć głupoty..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 27, 2016 11:34 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Cytuj:
widzielismy charaktrerystyczny wytrysk krwi, po którym można poznać że ktoś został trafiony


Wiesz co to lag, desynchro ?? bo widzę ze nie

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ......
PostNapisane: So lut 27, 2016 11:36 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 18, 2015 6:49 pm
Posty: 14
PLKamilos napisał(a):
Aha, hahahahaha. Nie będe odpowiadał na wszystko, ale odpowiem na jedno np bo mnie smieszy, sam wtedy strzelałem z lynxa do Ciebie, nie strzelałem w głowe bo byłeś za daleko :) strzelałem w klatke piersiową , kolega tez, obydwoje widzielismy charaktrerystyczny wytrysk krwi, po którym można poznać że ktoś został trafiony... Przestań człowieku pieprzyć głupoty..


ta, znając waszą "ekipe" skoro byliście tak daleko pomyliliście wytrysk krwi z piachem wyrzuconym w powietrze przy kontakcie ziemia-pocisk

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL