ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Pn maja 20, 2024 3:26 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So lut 27, 2016 8:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 18, 2015 6:49 pm
Posty: 14
Dnia 27 II 2016 doszło do absurdalnego posunięcia ze strony admina wymienionego w tytule
mianowicie otrzymałem od niego bezpodstawnego bana ponoć za "nadużywanie admina" którego nie mam od dobrych kilku tygodni, ów ban został mi nadany bez poparcia absolutnie żadnym dowodem

~2minuty przed wybrykiem admina wysłał mi on wiadomość prywatną z konsolki mówiącą coś w stylu "miałem racje że ty i smok nadużywacie admina, teraz gra bez was będzie o wiele lepsza" co osobiście odbieram jako groźbę w kierunku Smoka

(update: tak jak się spodziewałem, Smok także został zbanowany bezpodstawnie i bez żadnego dowodu)

osobiście uważam to za niedopuszczalne aby admin się tak zachowywał i domagam się wyprostowanie tej absurdalnej sytuacji

Chciałem jeszcze wspomnieć że ów adminowi też należy wymierzyć karę za to co robił, mianowicie używał on opcji "Vote admin" oraz "Vote kick" w celu bezpodstawnego pozbycia się gracza z serwera "bo tak mu się podobało" co świadczy o tym że jest on do tego wciąż zdolny co nie jest odpowiednią postawą admina za którego on się podaje, jako dowód załączę nagranie które uzyskałem rozmawiając z nim na TeamSpeak'u

jeszcze przypomnę że za używanie "Vote kick" oraz "Vote admin" jest nadawany ban permanentny dowód ów postępków


Załączniki:
pobrane.jpg [145.3 KiB]
Pobrane 226 razy

_________________
Obrazek
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 27, 2016 10:15 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 27, 2016 9:50 pm
Posty: 13
Ban za nic nadany hahaha.
Po pierwsze człowieku po pierwsze wkopałeś się sam wstawiając naszą rozmowę z radia grupowego w armie czyli nas podsłuchiwaliście.
Po drugie dziwne to było że idąc i patrząc sek wcześniej to miejsce odwróciłem się o ćwiartkę i mam typa z waszej ekipy zaraz za mną i mnie zabija.
Po trzecie jak to możliwe że czołg z gun stora w Kill Farmie w chwilke jest już na gun storze w agios, czyli cała mapa w jakieś kilka sekund czołgiem no nieźle.
Po czwarte pakując 8 pocisków w głowę przyjaciela Smoka on dalej stał i jeszcze mnie zabił pestką.
Po piąte dziwne że gdzie my się nie zrespiliśmy po kilku sekundach Wy byliście z czołgiem.
Po szóste mam jednego kolegę z którym grałem w kilka innych gier (także arme) i pewnego dnia Smok mnie zabija i mówię że znowu mnie Smok zabił. O dziwo odpowiedź mojego kolegi, że nawet tu ten koleś jest. Chcę dodać, że ten kolega nigdy nie grał na serwerze Artura.
Tak więc nie wiem jak bez dowodów ban.
A i poza tym ta rozmowa jest niezła, super dowód, szkoda że tylko ta część a nie cała no ale ok.
I dzięki za te podsłuchy i psucie gry mi i mojej ekipie :)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 27, 2016 10:34 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 10, 2015 1:24 am
Posty: 43
Pancer razem z Smokiem i Zygzakiem to zwykle robią zamieszanie na serwie, prawie każdy twierdzi że czitują ja mam dowody z life którego kiedyś prowadziłem:
24.12.2014 02:32:39: Zygzak191 (178.183.138.131:2304) a76d4c0d00f4769758aa3170f85408d9 - #0 "I_Plane_Fighter_03_CAS_F" 41:261 [14720,16771,20]
24.12.2014 02:33:40: -RAW- Draco (87.99.122.240:2304) f9b62f7352455ad98ca2160a0806bc73 - #0 "I_Plane_Fighter_03_CAS_F" 42:451 [14720,16771,20]
A-143 Buzzard nie było takiego pojazdu u nas na serwie w wersji V2, w V1 była rozbrojona, potem skasowana i dodana do blacklisty ze względu na radar.
Sam Pancer nie wiem jakim cudem kiedyś pływał pod wodą czołgiem dostał z 50 rakiet z helki, pare titanów i nic, tłumaczył że to normalne robił tak mając admina, puki Smok i Pancer mieli admina zmieniliśmy serwer wastelanda na długo.
Do Kamilosa nic nie mam, oprócz tego że źle restartuje misje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 27, 2016 10:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 4:22 pm
Posty: 70
O respieniu pojazdów na serwerze Altis Life nic nie wiem, owszem parę razy Infistar na waszym serwerze mnie banował, ale z zupełnie innego powodu (przy zbieraniu czegoś tam moja myszka wykonywała double click, co Infistar banował) za każdym razem jednak to wyjaśniałem na TeamSpeak'u, może oprócz ostatniego, jak już doszedłem do wniosku, że gra na serwie, który mnie banuje za nic nie ma sensu.

_________________
Jestem ekspertem od wszelkich mechanik w Armie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 27, 2016 10:42 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 27, 2016 10:08 pm
Posty: 1
Dobre jaja ban za nic kolego chyba masz krótką pamięć skoro nie pamiętasz co robiłeś ze smokiem i kolegami począwszy od dawania sobie hajsu i chuy wie tam czego jeszcze a kończąc na teleportach po całej mapie i dawaniu sobie god moda.
Co do dodawania sobie hajsu, pamiętam po dziś dzień jak kolega sprawdził komendą stan konta Smoka (nie wiem jak ale jest jakaś komenda) to miał na nim około 40mln nie wiem jakim cudem ale tak było i nie wmawiajcie mi, że to uzbieraliście bo spadnę z krzesła. Ale to nie wszystko najlepszy kabaret to był wtedy jak się strzelało do was z kilku stron w kilka osób i nikt cudem was nie mógł zabić (#matrix #confirmed).

Jeszcze jak ktoś napisał, że ty i smok psujecie grę innym to już były groźby banicją za niby obrazę (skisłę) a jak doszło co do czego to z płaczem na forum uciekasz.

Nareszcie jest jakiś admin co ogarnia ten syf, którego narobiliście co prawda szkoda, że nie ma nagrań itp... ale co z tego jak to co wy robiliście może potwierdzić ponad połowa serwera i nie raz przez was brakowało graczy ponieważ robiliście sobie magiczne staty po 40/0 lekkim chuyem i wszystkim się odechciewało grać.

A co do tego pseudo dowodu w postaci nagrania z tsa/radia - dołącz całą rozmowę a nie urywek, rozmawialiśmy wtedy co można zrobić jak się wybierze admina poprzez głosowanie (po kliknieciu M, wybraniu nicku itd...) Nie ma tam mowy o pełnoprawnym adminie serwera tylko o tym na którego mogą zagłosować gracze.

Serdeczne nie pozdrawiam i nie do zobaczenia na serwie, żegnam, z fartem, adios, sayonara.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Ban za nic ?
PostNapisane: So lut 27, 2016 10:48 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 14, 2016 10:34 am
Posty: 10
Jeśli nie wiesz za co dostałeś bana, to przypomne Ci te czasy kiedy praktycznie cały serwer był bardzo bardzo zdenerwowany głównie na Ciebie smok, przepraszam na ciebie smok (mała litera jeśli nie czaisz) bo nie mam do ciebie wgl szacunku, za to co robiłeś naprawde fajnym serwerze.

Jak dobrze pamiętasz ale nie chcesz sie przyznać do tego, praktycznie każdy, każdy ! Był na Ciebie zły za to że tak psułeś gre na serwerze. Teraz jestem na Ciebie jeszcze bardziej wkurzony, bo zapewniałeś wtedy że niczego nie używasz, a sam w chwili gry zostałem adminem przekonałem się jakie możliwości ma admin, nawet nie używając hacków. Widzenie graczy na mapie, możliwość teleportów w każdym miejscu, możliwość spamowania pieniędzy, robienie zakupów w każdym miejscu na mapie w gun store, general store. Usuwanie pojazdów, ekwipunku. O ile dobrze pamiętam, wiele osób obwiniało cie za te właśnie rzeczy które teraz napisałem, teleporty na plecach mojego teamu, aa i jeszcze, bo bym zapomniał. Używanie god moda. Od tego sie nie wywiniesz, 2 snajperów z mojej ekipy próbowało Cie zdjąć bronią lynx, która strzela pociskami 12,7mm dodam że były to pociski apds potrafiące penetrować pancerz. Jakim cudem wytrzymałem w sumie ok. 3-4 takie pociski jeden po drugim, jeśli normalny gracz nie wytrzymał jednego jadąc ifritem. Jak nazywa się kamizelka którą wtedy miałeś na sobie podaj nazwe bo sam kupie.

Sytuacja którą wymienił kolega, czyli zabójstwo jednego z nas, osoba ta klika random spawn, pojawia sie na drugim końcu mapy, chwila i nagle ginie, okazuje się że zostaje zabita przez Ciebie bo akurat w tym momencie ktoś śledzi twoje statystyki i wpada ci frag, powtarzało się takie coś wielokrotnie. Dodatkowo inna osoba sprawdzała komendami, stan twojego konta itd. no nieźle Ci powiem się bawiłeś z pancerem :) Problem w tym że psułeś gre osobą które chciały normalnie pograć. Ilekroć wbiliśmy na serwer Artura pojawiałeś sie ty smok z kolegą, a nawet tylko ty i odrazu conajmniej 10 osób wychodziło pisząc do mnie ze znowu smok więc wychodze i tak denerwowałeś wszystkich i psułeś im gre. Wbicie 20 zabójstw w 5 min jest możliwe ? Chyba tylko wtedy jeśli latasz np kajmanem i widzisz graczy na mapie :)

Podrugie to nagranie jest naprawde śmieszne, dlaczego wyciąłeś je tak żeby znajdowało się w nim tylko to co jest korzystne dla Ciebie i smoka? Przez co wyszedłem na naprawde złego. Jest wiele osób które napiszą to samo co ja teleporty, god mod, myśle że ta duża ilość graczy , to nie zbieg okoliczności,ale wystarczający dowód na to że smok i pancer zasłużyli na bana za to że przez pewnien okres czasu psuli gre na serwerze. Dzisiaj od dawna było 40/40 osób z czego sie ciesze.

A wracając do nagrania, postaraj sie o prace w TVN bo super radzisz sobie z manipulowaniem nagraniami tak żeby odwrócić czyjeś zamiary o 180 stopni. Nie zgadzam się na to aby ich bany były usunięty. Są żałośni. Panowie w realnym życiu już sobie tak nie pooszukujecie :) Aaa i ciekawe jest też to że raz ( teraz mi sie przypomniało) wygrywaliśmy z wami potyczki w agia i na lotnisku, przyjechaliscie nagle dziwnymi pojazdami niedostępnymi na serwerze, coś jak działko wbudowane w przyczepe którym zabijał wszystkich, po tym wyszli z serwera wyzywając go na ts.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 27, 2016 10:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Cytuj:
to miał na nim około 40mln


Po 1 Zobacz sobie moje screeny z Army 3 i pokaz mi na którym widać taką kwotę lub 2-3 razy mniejszą.
Po 2 w 1 dzień przy 2 osobach da się zrobić 1 Milion abo i więcej.
Po 3 Nikt nie groził banem za pisanie ze "psujemy innym grę", jak już to za notoryczny SPAM "oszukuje, on ma haxy" etc.

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 27, 2016 10:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 4:22 pm
Posty: 70
1.Jaką to komendą sprawdza się stan konta innych osób (na prawdę mnie to ciekawi, bo nigdy czegoś takiego nie spotkałem)?
2.Pomysłodawcą wszystkich "niemożliwych do kupienia pojazdów" byłem ja, to że tak je nazywacie świadczy tylko o Waszej nieznajomości działania gry oraz skryptów będących częścią misji.

_________________
Jestem ekspertem od wszelkich mechanik w Armie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 27, 2016 11:02 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 27, 2016 9:50 pm
Posty: 13
"Po 3 Nikt nie groził banem za pisanie ze "psujemy innym grę", jak już to za notoryczny SPAM "oszukuje, on ma haxy" etc."

Tak, ale tak spamował cały serwer więc musiałbyś banować wszystkich :D
A i jeszcze jedno.
"2.Pomysłodawcą wszystkich "niemożliwych do kupienia pojazdów" byłem ja, to że tak je nazywacie świadczy tylko o Waszej nieznajomości działania gry oraz skryptów będących częścią misji."
To znaczy że można sobie wgrać pojazd jaki sobie tylko chce ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 27, 2016 11:08 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Cytuj:
Usuwanie ekwipunku


Czegoś takiego nie da się robić wiec po co kłamiesz ?

Cytuj:
2 snajperów z mojej ekipy próbowało Cie zdjąć bronią lynx, która strzela pociskami 12,7mm dodam że były to pociski apds potrafiące penetrować pancerz. Jakim cudem wytrzymałem w sumie ok. 3-4 takie pociski jeden po drugim,


Wytrzymałem czy wytrzymałeś ? Jak " wytrzymałeś" to przypomnij mi o co chodzi bo ja nic takiego nie wiem.


Cytuj:
osoba ta klika random spawn, pojawia sie na drugim końcu mapy, chwila i nagle ginie


https://youtu.be/BEnxxe3X2CU

Cytuj:
Wbicie 20 zabójstw w 5 min jest możliwe


Jak ciągle się respicie i biegniecie w to samo miejsce to się nie dziw + 5 min ? może w 2 min od razu ?

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Ostatnio edytowano So lut 27, 2016 11:13 pm przez Smok1234, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL