ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Pn maja 20, 2024 3:27 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N sie 30, 2015 9:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 25, 2015 6:11 pm
Posty: 3
Dziś zaistniała sytuacja o godzinie 21:30, smok nas zwyzywał i pocisnął. Wjechał na bazę, rozwalił wszystko. Wziął czołg jeden, utopił, wziął drugi i nawalał z ok. 1km. Po chwili obelgi poleciały z naszej i jego strony. Narusza tym regulamin, zniszczył bazę, czego robić nie można, dostał według mnie słusznie kicka od Waxa podczas wymiany obelg dołączyło się parę osób, Hunter, panzerr, którzy nie wiedzieli o sprawie, a wypowiadali się przeciwko nam, otrzymałem parę słów od panzera które mnie uraziły, po czym otrzymałem bana za " obra anie admina], lecz ja nic w jego imieniu złego nie powiedziałem, czuje się przez to urażony gdyż admin obrał stronę przeciwnika nie znając sytuacji i ukarał mnie banem za nic, coś tu jest nie halo ? uważam że ten admin wraz ze swoją grupką są od początku źle nastawieni na mnie i widać że chcą nam uniemilić całą rozgrywkę, niby zapraszają na team speak, chcą razem grać, a potem panzer robi takie rzeczy ... wracając do sprawy, gracz ten zniszczył część bazy jak i wszystko co w niej było, w regulaminie jest to zabronione, to jednak mu nie wystarczyło nie dał spokoju lecz w dalszym ciągu okupował "zgliszcza" naszej bazy i uniemożliwiał odbudowanie jej, i jak tu grać ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N sie 30, 2015 10:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sie 19, 2015 8:30 pm
Posty: 4
Sprawdz regulamin misji Wasteland. Gdy dolaczasz do druzyny. Artur robil regulamin z mysla o severach typu dominacja i Battlezone.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N sie 30, 2015 10:07 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 18, 2015 6:49 pm
Posty: 14
1.smok zwyzywał was bo wy (kurtiz i waxu) nie macie pojęcia jak działa wasteland i wszystkich to wkurza
2.smok i wy byliście w indforze (zieloni) i tam jest każdy przeciwko każdemu, więc jak jestem w indforze to inni indforowcy mogą rajdować moją baze
3. curtiz zwyzywał mnie i kilku innych graczy od gnoii, pizd i gówniarzy
4.nie zapraszaliśmy was do wspólnej gry, na TS zaprosiliśmy was aby zakończyć poprzednią kłótnie o rajdowanie waszej bazy, kłótnia oczywiście rozpoczęta przez waxu i kurtiz

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N sie 30, 2015 10:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 25, 2015 5:40 pm
Posty: 9
Odpowiedź od Artura:
do wszsytkich: ochłońcie i sie dogadajcie. po prostu porozmawiajcie i wszsytko wyjasnijcie. ja nie chce jakichś drastycznych decyzji podejmować. jak bedzie za duzy kłopot po prostu wylacze serwer choc bedzie mi szkoda. nie mam za bardzo czasu na przepychanki i wyjasnianie tego wszystkiego. chciałbym zeby wszscy sie odbrze bawili


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N sie 30, 2015 10:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 25, 2015 6:11 pm
Posty: 3
chwila gówniarz to chyba było na mnie nie na odwrót, zwyzywałem tylko tych, co atakowali bazę, i hunterowi powiedziałem żeby sie nie odzywał, na ciebie ani jednego złego słowa nie powiedziałem ani razu . więc ban był ZA NIC . i zapraszaliście nas do gry więc teraz nie mów nie, bo były słowa "to zapraszać was do grupy i gramy razem?"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn sie 31, 2015 2:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Curttizz napisał(a):
i zapraszaliście nas do gry więc teraz nie mów nie, bo były słowa "to zapraszać was do grupy i gramy razem?"

Kto was zapraszał ?

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL