ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Pn maja 20, 2024 10:44 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N kwi 10, 2016 10:24 pm 
Offline

Dołączył(a): N kwi 10, 2016 9:33 pm
Posty: 13
To czemu strzały padają ze strony górki? I mówisz ze znowu na górce jesteśmy?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 10:26 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 14, 2016 10:34 am
Posty: 10
Hahahahahahahahahaahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhhahahahahahahahahahahahhahahahahahahaahha....

Powiem tak, bo trafia mnie szlak na to wszystko. Adminem byłem krótko i żałuje tych paru tygodni. Bo niektórzy ludzie na tym serwerze są poprostu niezdrowo j*bnięci. Nie rozumiem np tego jak można być takim dzieckiem army, żeby dostać bana i robić wszystko szukać dowodów,obwiniać,kłamać,manipulować filmami itd itd wiecie o co chodzi ... tylko po to żeby grać w jakąś wirtualną gre, wirtualną gre !!!!!!! Mówie o smoku, j*bniętym dziecku army przez które ta wirtualna gra będzie przezemnie źle wspominana, szczególnie ten serwer. W grze mega kozak, na ustawke gdzie dostał dokładny adres Snake gdzie macie przyjechać o której itd. mieliście przyjechać strasznie w 3, (Smok,Pancer,Snake) na mnie jednego, co sie z wami stało lamusy? Dalej czekam,bo chętnie pokazałbym wam że w prawdziwym życiu już sobie czitów nie włączycie ;) No ale jJeśli smoku nagle zaczniesz pisać że nie dostałeś adresu, ze jaki ty nie jesteś ze bys przyjechał to powiem odrazu , zgłoś sie do Snake on go ma i aż sie Ciebie nie moge gnojku doczekać. Mam swoje życie, trenuje, pracuje, w arme gram jak mam czas , bardziej weekendy. Więc lata mi to czy jestem adminem, bo smok sie strasznie smiał ze mnie jak wszedłem na chwile że strasznie długo nim byłem. Nie smok, nie będę o niego walczyć , oskarżał was itd. bo wiem że to wasza sprawka. Powiem tyle że współczuje wam tego że macie takie życie a nie inne. Współczuje również Arturowi że mimo dość dużego wieku , bo rozumiem że ma ok 30lat może wiecej, może mniej, co powinno sie przekładać na inteligencje dojrzałość itd niestety tak nie jest. Stwierdzam to tym faktem że dał sie on zmanipulować przez głównie smoka. Mimo że tyle osób było przeciw niemu, a jeśli tyle osób ma praktycznie te same dowody, to raczej nie zbieg okoliczności. Jeśli jednak Arturze, dla Ciebie dowodem są wycięte filmiki które zostały tak zrobione, żebyś dał sie na nie nabrać to gratuluje. Gratuluje wam wszystkim z osobna, tej dziecinności którą pokazujecie, łatwowiernośc którą pokazujecie. Tym bardziej że po ostatnim incydencie z okilem cała wina spadła na mnie mimo że nie ja dałem bana, ale napisałem że okil jeździ niezniszczalnym czołgiem. To przepraszam bardzo moja wina że admin był tak niedo*ebany że nie potrafił wejść na serwer i sprawdzić. Ja tak robiłem, często włączałem z tego powodu admina za co mieliscie ból dupy, a statów nie miałem jakiś zajebistych, smok,susano i reszta robią powyzej 50 zabójstw to bólu dupy do nich nie macie, chyba że macie ale boicie sie bana. Hahahahahahahahahahahahahahaha. Ten serwer to jeden wielki nie wypał. Dziękuje za grę na nim ! I weźcie wy sie wszyscy leczcie dzieci army. A na Ciebie smok dalej czekam. PS. Weź wsparcie,bo to nie arma,czitów sobie nie włączysz ;) Dziękuje za uwage....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 10:29 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Niech na ten temat napisze coś Barto

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 10:33 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 14, 2016 10:34 am
Posty: 10
Hahahahahahahaha najbardziej mnie rozwala właśnie takie coś. Zróbcie debate, głosowanie najlepiej w całej Polsce na to jak powinna zakończyć sie ta sprawa. Ludzie to jest gra !!!!!! Fikcja !!!!!!!! Za pare lat albo sie ogarniecie żałożycie rodziny,bd robic kariery albo dalej bd dziećmi jakimi jestescie. Współczuje Polsce, jestem patriotą, wielokrotnie reprezentowałem Polske na zawodach i jestem pewny że w razie wojny nie złapalibyście za karabin tak jak w armie i nie walczylibyscie tak zaciekle jak w tej fikcji. Pozdro.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 10:37 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Cytuj:
oskarżał was
heh niby o co ?

Cytuj:
praktycznie te same dowody
Jakie ?

Cytuj:
admin był tak niedo*ebany że nie potrafił wejść na serwer
przecież sam byłeś adminem w tym czasie więc piszesz o sobie

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 10:43 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 14, 2016 10:34 am
Posty: 10
Dobre jest też to że tutaj taki smok, to jak profesjonalista, znajduje argumenty, dowody itd. Bo siedzi na fotelu przed ekranem wie że nikt mu nic nie zrobi pewny siebie. Ale w realnej rozmowie prosto w oczy nie było by pewnie ani beeeee ani meeee xd
Dobra ja spadam musze sie wyspać , jutro będę ciężko trenował podczas gdy wy będziecie się kłócić o te bany o to kto powinien być adminem kto nie, kogo zbanować. Będziecie do siebie strzelać w tej fikcji. Nie mówie, fajna gierka, lubie pograć w weekendy jak mam czas, ale żeby aż tak jak np smok sie angażować walczyć o to, żeby oszukiwać innych. Kosztem kogoś wrócić na serwer. Człowieku , no sory :) Współczuje .... :/ Nara


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 10:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
I nie wracaj, Amen

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 10:45 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 27, 2016 9:50 pm
Posty: 13
Smok1234 napisał(a):
Niech na ten temat napisze coś Barto

A no wypowiem się. Powiadasz, że glitchowanie podłogi w gun store tak ?
hahaha Tu się kurde mylisz dostałeś przez ścianę wyraźnię na filmiku słychać jak pada pięć strzałów z broni lynx, ściana gun store zostaje przebita pociskami apds, które z łatwością je penetrują.
A ten screen z pistolem z podłogi no brawo, podobny do tego z którego zabił mnie susano na jednej z górek za pierwszym razem, a za drugim razem zabił mnie z pistoletu rock, którego zawsze używam, a z tego co widzę nie jest to rock na screenie. Aha i jeszcze coś jak na pierwszym filmie wyciąłeś swój głos (odpowiedź susano Cie wkopała) tak na drugim zapomniałeś kiedy to mówiłeś, że kur.. znowu na tej górce jest.

A i pozwól, że jeszcze dopiszę wtedy kiedy dostałeś przez ścianę byłem na górce na 100% była obok mnie wtedy pewna osoba, której w to mieszać nie będę. Leżała sobie obok i strzelała sobie normalnie jak biegaliście do okoła gun stora i nieźle Was tam jechała.
Pozdrowienia dla tej osoby :)


Ostatnio edytowano N kwi 10, 2016 10:57 pm przez DziQiQ, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 10:49 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 14, 2016 10:34 am
Posty: 10
Smok no ostatnia wiadomość bo tego niedoj*bania Ci naprawde współczuje.
Więc wytłumacze Ci dzieciaku, oskarżał o to że oszukujecie na serwerze. Artur miał na swoim serwerze fuull dopóki wy nie zaczeliście przeginać. Takie same dowody, bo samo to że tyle osób na was nawija , jedzie po was, nie mówie o paru osobach tylko o conajmniej 20 które juz nie grają na tym serwerze a widywałem je na innych. I debilu , tak byłem też wtedy jeszcze adminem, ale zjebie akurat wtedy grałem normalnie, byłem w grze, nie miałem włączonej konsoli,inny admin miał. Ja tylko napisałem jak normalny gracz. Więc nie wkurwiaj mnie już i nie wymyślaj na mnie jak i na innych bo naprawde wyprowadzasz mnie bardzo zrównowagi. Ja rozumiem z to że z debilem i tak sie nie wygra bo widze to jak co chwile bez sensowne pytania zadajesz itd. No ale sory...... Weź sie ogarnij. Znajdź hobby , cokolwiek bo jesteś żałosny jak narazie... Aaa i czekam , nie zapomnij ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 10, 2016 10:55 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 31, 2015 12:46 am
Posty: 43
Po 1 miał być użytkownik Barto nie DziQiQ
Po 2 Ok byłeś na górce, snajpiłeś z lynxa i tak się stało że ktoś w tym samym czasie się wczołgał pod gun store i chciał zabić nas przez podłogę tak ?

Cytuj:
A ten screen z pistolem z podłogi no brawo, podobny do tego z którego zabił mnie susano na jednej z górek za pierwszym razem, a za drugim razem zabił mnie z pistoletu rock, którego zawsze używam, a z tego co widzę nie jest to rock na screenie. Aha i jeszcze coś jak na pierwszym filmie wyciąłeś swój głos (odpowiedź susano Cie wkopała) tak na drugim zapomniałeś kiedy to mówiłeś, że kur.. znowu na tej górce jest.


Jaki sens ma ta wypowiedź ?

_________________
https://cdn.discordapp.com/attachments/362174319708864513/1053997094844764180/nadgodziny-24-04-16-32_177vs.jpg ~Arma 3


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL