ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Śr maja 08, 2024 7:26 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt sty 12, 2018 11:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 12, 2018 10:24 pm
Posty: 2
Mój nick to: Young_Ame
Gram na serwerze od sierpnia i wcześniej nie miałem problemów z administracja. Wczoraj otrzymałem bana na 24h ponieważ obraziłem gracza przez którego straciłem 200.000$... no ale mniejsza 15 minut i uzbierane. Dzisiaj o godzinie 21 wszedłem na serwer, Jaro napisał do mnie żebym ,,Wypierdalał", a gdy zrobiłem votekicka otrzymałem kolejnego bana na 24h. Proszę o ub ponieważ był to ban bezpodstawny i kolejny zmarnowany dzień.. Prosze o pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So sty 13, 2018 2:15 am 
Offline

Dołączył(a): So paź 10, 2015 1:24 am
Posty: 43
Jak zwykle bez podstawy, to podam:
- dzień przed banem wyzywałeś gracza, nie dostałeś nawet kicka, mimo że Jaro narzekał że ostro było z wyzwiskami i powinien być ban
- dzień następny podpinałeś amunicyjny do Marida tylko napisałem żeby tego nie robić, nawet nie napisałeś że ok nie wiedziałem, tylko sobie pojechałeś graczy nie było z innych teamów to nie kickowałem/banowałem
- grałeś razem z kimś z BLUFOR będąc w OPFOR co jest zakazane, brak kicka/bana, tylko napisałem bo zaraz restart miał być żeby wybrać stronę i jak macie grać to jeden team, a nie każdy w innym
- lotniskowiec tu pomogliśmy zrobić misje na odrzutowiec a w zasadzie wybiliśmy wszystkie AI, sprzedałeś go, widziałeś że stawiamy miny i kupiłeś drona mimo ostrzeżenia że są miny, seria wyzwisk ban nawet nie na 24h wcześniej został zdjęty
- wracasz z bana, przechodzisz po teamach BLU/IDFOR szukasz żeby ktoś dodał do grupy na zielonych bo zieloni przejmowali punkty, nikt nie dodał to wchodzisz na OPFOR i piszesz Jaro przejmij Rogain (bo po co samemu jak hajs wpada bez ryzyka), Jaro pisze żebyś wy....., i wracał do zielonych to ban za wyzwiska + zmiany teamu + vote, głównie za zmiany teamu bo to jak granie z ESP/markerami ban na 24h z resztą już dawno zdjęty, ale następny będzie +2 zaległe dni jak ciężko przeczytać regulamin i późnej strzelać maski na forum Dindu Nuffin


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So sty 13, 2018 3:51 am 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 12, 2018 10:24 pm
Posty: 2
Jedediasz ja nic do ciebie nie mam. Ogarnę się tylko ogarnij mi już tego ub. I swoją drogą gadek to ziomek z opfor który pomylił teamy poprostu. No nie rozumiem dlaczego się mnie uczepiłeś nikomu nie przeszkadzałem a na tym lotniskowcu to maniane zrobiliście..


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL