ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Wt maja 14, 2024 12:23 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: My KILLER RIG
PostNapisane: Wt lis 01, 2011 2:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2011 7:13 pm
Posty: 11
Nie tak dawno Artur poprosil mnie zebym napisal jaki mam komputer. Tak wiec podaje dane mojgo PC-ta.

Intel I7 940 Overclocked do 3.6 - 3.8 Ghz standartowy zegar 2.9 Ghz.
Cool It ALC Liquid Cooling dla CPU. Do tego 2 6000 rpm wiatraki z domowo zrobionym kontrolerem bo oba wiatraki pobieraja 100Watow i nie ma na rynku kotrolera ktory jest je wstanie ujarzmic.
Zalman ZM-MFC3 kontroler wiatrakow. Bajer pokazuje predkosc, temperature podzespolow i ciag pradu w watach.
Case Cooler Master Ammo 533.
1000 Watt PSU
Plyta Gigabyte GA-x58A-UD3R v2.0
10 GB RAM 1333 Matched ram (doparowane kosci pamieci.)
2 500 gb WesternDigital 7200Rpm dyski SATA2
1 SSD 64 GB SATA2 - tylko Arma
Radeon HD 6990 Dual GPU 4GB Ram
CD/DVD Plextor.

I to chyaba na tyle. Jak zrobilem ostatino benchmark na Arme 2 do wyciagnolem kolo 57 klatek na sekunde z wysztkimi ustawieniami na max. Na codzien gram w rozdzielczosci 1920x1200 wsystkie ustawienia na max z wylaczonym post processing i cienie zmniejszone na najmiejsze. Tylko dlagego ze mnie te 2 ostatnie ustawienia denerwoja. W ustawieniach pamieci karty zauwazylem ze najlepiej jest zostawic Dfault ustawienie daje najleprza wydajnosc. Z ustawieniami zegara prcoesora pomiedzy 3.6 i 3.8 Ghz jeste kolo 3-5 klatek na sekunde roznicy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL