ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Wt maja 14, 2024 6:45 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt sie 25, 2015 6:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 25, 2015 5:40 pm
Posty: 9
1. Nick pod którym grasz na serwerze: SPAP|WaXuPL
2. GUID: (wykonaj na serwerze w linii chatu polecenie #beclient GUID) :1c82c0dc4db0f98a2f542da31f04103c
3. Wiek (preferowane +18): 19
4. Jakie doświadczenie posiadasz jako administrator: Na Life Modzie byłem administratorem 1 tydzień. Mieli infistara.
Ale po kłótni z założycielami postanowiłem odejść. Ja chciałem robić serwer dla graczy, oni dla KASY. Nie rozumieliśmy się, więc postanowiłem odejść.
5. Nick na forum: WaXuPL
6. Ile grasz w ARMA3 (2), jak oceniasz swoją znajomość gry?: Gram dość długo, 768 godzin. Z czego 70% to Alits Life, reszta Wasteland i Klanówki w S.D.S, ale odszedłem z klanu z prywatnych powodów, teraz założyłem ekipe w Armie 3 "SPAP", który liczy 2 osoby, mamy własne forum którego nie podam :)
7. Ilość czasu w tygodniu, który możesz poświęcić serwerowi: 4 godziny dziennie - chodź moge więcej.
8. Krótko o sobie oraz uzasadnienie decyzji o podaniu na admina: Mam na imię Mateusz, pochodzę z Sosnowca. Mam skończone 19 lat, interesuję się Jednostkami Policji, bronią palną oraz grami komputerowymi. Lubie czasem no-life'ić po nocach w jakieś gry. Czasami mam problemy z zaśnięciem.
Swoją znajomość gry A3 uważam za dobrą. Grałem na dużo serwerach Life A3 jako policjant.
Np. na JaHajs Life - St. Posterunkowy, upadł więc chwila później grałem na Altis Life Poland, zacząłem jako Sierżant, po chwili miałem komisarza i uznawałem sie za komendanta, szkoliłem kadetów. Serwer upadł. Serwery te Tworzył nijaki "HenryXX". Co więcej, wszystkie jego serwery padały jak muchy :)
Złożyłem podanie, ponieważ chce pomóc utrzymywać porządek na serwerze, kickując tych co przeginają, i banować tych co czitują.
9. Proszę o podanie co najmniej jednego nicka kolegi z którym grasz na serwerze: Curtis - Lecz często zmienia nick. Rzadko z nim grywam, lubie solo. Chodź w team'ie lepiej sie czuje i więcej można zdziałać.
10. Aktualny kontakt skype: nie posiadam kontakt steam: waxupl
GG:54027000


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr sie 26, 2015 7:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 9:31 pm
Posty: 313
Lokalizacja: Warszawa
Byłeś pierwszą osoba na serwerze która się zalogowała jak powstał serwer A3 w 2014
i rozwiązywałem problemy sieciowe bo serwer był niewidoczny w Internecie -
wyłączono w tym czasie Game Spy dla serwerów A2/A2OA

Widzę że "ogarniasz temat" cokolwiek to znaczy
Pilnuj porządku

Zgłoszenie rozpatrzone pozytywnie
Po szczegóły najlepiej po południu Skype: arturdebski
żeby porozmawiać albo TS jeśli jak pisałeś nie masz Skype
(choć wolę Skype - bo można i plik przesłać jak trzeba i porozmawiać i mam większość czasu
włączone i zawsze można zostawić jakieś info nawet jak mnie niema)
Uruchamiam serwer Life - może będziesz chciał poadminować

_________________
Artur Dębski
http://blogit.one.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL