ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest N kwi 28, 2024 9:09 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr sie 26, 2015 2:15 am 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 25, 2015 6:11 pm
Posty: 3
1. Nick pod którym grasz na serwerze: kurtiz
2. GUID: 47835ec62bdc92d448fef45687317495
3. Wiek (preferowane +18): 17
4. Jakie doświadczenie posiadasz jako administrator: kilka dni z konsolą na własnym dedyku w gronie znajomych, jako tak administratorem na serwerze oficjalnie nie byłem
5. Nick na forum: Curttizz
6. Ile grasz w ARMA3 (2), jak oceniasz swoją znajomość gry?:ponad 300 godzin które ciągle rosną, w grę nauczył mnie grać WaXu z którym przegrałem 3/4 godzin, bardzo dużo na altisach lecz tez misje w klanie
7. Ilość czasu w tygodniu, który możesz poświęcić serwerowi: w zależności od okoliczności, kilka godzin +/-
8. Krótko o sobie oraz uzasadnienie decyzji o podaniu na admina: Nazywam się Paweł, swoją przygodę z Armą zacząłem dzięki kuzynowi, na pierwszym serwerze poznałem Mateusza ( WaXu) który wprowadził mnie w tę grę bardziej, wraz z nim byłem w policji na jednym z serwerów z niższą rangą od niego o stopień, widziałem zabawę administratorów podczas gry na serwerze Altis i nie popieram takiego zachowania, w życiu lubię piłkę ręczną, kosza.
9. Proszę o podanie co najmniej jednego nicka kolegi z którym grasz na serwerze: WaXu - poprzednie wakacje częste gry na Altisach, Wastelandach, ostatnio tej gry jest znacznie mniej, lecz mam nadzieję że czas pozwoli znów grać gdzieś razem jako team
10. Aktualny kontakt skype: pawlo889977 gg: 43533168 steam : xawertx


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL