ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Śr maja 08, 2024 6:51 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


1.Absolutny zakaz pisania wielkimi literami - użytkownik dostaje ostrzeżenie
2.Absolutny zakaz kolorowania tekstu - użytkownik dostaje ostrzeżenie
3.W tematach sporów wypowiadają się tylko zainteresowani ewentualnie na prośbę bezpośredni świadkowie obecni wtedy na serwerze.
4.Absolutnie zakazane jest "podgrzewanie" atmosfery w sprawach sporów przez osoby nie uczestniczące w sporze - użytkownik dostaje ostrzeżenie
5.Za obrażane innych nakładana jest blokada konta
6.Zakaz używania wulgaryzmów - użytkownik dostaje ostrzeżenie
7.Trzecie ostrzeżenie skutkuje blokadą konta



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N sie 20, 2017 9:50 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 28, 2016 5:48 pm
Posty: 49
Witam!
Czy ktoś z administracji serwera 001 może powiedzieć czemu jest tam widoczność obiektów ustawiona na sztywno na ok 1200m ? Względy FPS czy raczej żeby utrudnić używanie samolotów/dronów z dużej wysokości ? Spotkałem się z opiniami ze to dość upierdliwe, taka misja hostile jet strzela do Ciebie jak Ty go nie możesz namierzyć bo obiektu nie widzisz jeszcze.

A druga taka mała sprawa, na ekranie po wejściu do gry jestem tam napisane ze adminem jestem tam ;) tyle, że hasła nie znam na admina :D znam tylko do konsoli Rcona.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt sie 22, 2017 10:14 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 10, 2015 1:24 am
Posty: 43
Z obiektami trzeba uderzać do Vadiego, max jest ustawione na 3000m, jako że nie dłubałem w tym pliku bo to jest jakaś custom/sklejka, nie standardowy plik WS wolę go nie edytować żeby czegoś nie popsuć.

Co do hasła, jest takie jak od RCON, ale nie wiem czemu nie da się go wpisać, być może panel w tej edycji misji jest zablokowany, w sumie prześlę ten temat na seteam do Vadiego, poprzedni plik na 001 robiłem, ale na Stratis i na standardowym pliku misji. Z miesiąc temu na testowym serwerze sprawdzałem najnowszy plik misji 1.3c i tam komendy serwerowe były bez zmian.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL