ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Śr maja 08, 2024 5:55 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


1.Absolutny zakaz pisania wielkimi literami - użytkownik dostaje ostrzeżenie
2.Absolutny zakaz kolorowania tekstu - użytkownik dostaje ostrzeżenie
3.W tematach sporów wypowiadają się tylko zainteresowani ewentualnie na prośbę bezpośredni świadkowie obecni wtedy na serwerze.
4.Absolutnie zakazane jest "podgrzewanie" atmosfery w sprawach sporów przez osoby nie uczestniczące w sporze - użytkownik dostaje ostrzeżenie
5.Za obrażane innych nakładana jest blokada konta
6.Zakaz używania wulgaryzmów - użytkownik dostaje ostrzeżenie
7.Trzecie ostrzeżenie skutkuje blokadą konta



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt kwi 14, 2017 6:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 4:22 pm
Posty: 70
Jak już pisałem w innym wątku, razem z Jets DLC 16 maja do Army wejdzie darmowa zawartość, a mianowice lotniskowiec USS Freedom. Mam w planach dodanie go do Wasteland 02, na pewno chcę tam umieścić vehicle store obsługujący tylko pojazdy, które by tam się realnie znalazły (2 nowe odrzutowce przystosowane do lądowania na lotniskowcu, VTOL'e, helikoptery i łodzie). Taki ciekawy punkt można by w jakiś sposób wyróżnić/dodać coś, dlatego piszę ten wątek, jeśli macie jakieś sugestie, co można tam wstawić itd. to proszę piszcie śmiało. Oczywiście nie obiecuję, dodam sugerowane rzeczy, ale pisząc sugestię zwiększacie szansę na ich dodanie :)

Pozdrawiam,
Zygzak19

_________________
Jestem ekspertem od wszelkich mechanik w Armie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt maja 16, 2017 9:07 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 16, 2016 9:19 am
Posty: 17
Lokalizacja: Gdańsk
Chciałbym się spytać czy będą dostępne systemy obrony dla lotniskowca? Do kupienia czy na stałe? (do tych broni łączy się z poziomu terminala).

Czy byłaby możliwa taka sytuacja (jeśli ta obrona była by zamontowana na stałe):

Jakaś drużyna przejmuje lotniskowiec jako teren i system obrony niszczy wszystkie wrogie obiekty (oprócz AI)

lub

Kupno takich systemów broni i przenoszenie ich jako obiekty, oraz możliwość wkładania ich do pojazdów.
Chociaż lepszą opcją byłoby kupno i spawn takiego obiektu w tych "domyślnych miejscach" na lotniskowcu (te czerwone kółka)

_________________
Pozdrawiam,
Kacper


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt maja 16, 2017 11:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 4:22 pm
Posty: 70
Nie dodawałem tych systemów obrony z kilku powodów (z tego co widziałem na oficjalnym wastelandzie też ich nie ma):
1. Lotniskowiec stawiany przeze mnie jest bardzo daleko od brzegu, jedyna możliwość dostania się na niego jest dzięki helikopterom/samolotom, dodanie tam tych "wież" uniemożliwiłoby zdobycie go. Kto zdobyłby lotniskowiec trzymałby go do restartu...
2. Aktualnie lotniskowiec będzie jedynie pasem startowym na morzu z Vehicle Storem, może później dorzucę tam strefę, ale to wszystko do przemyślenia.
3. Te wieże są autonomiczne, przez co stają się bardzo OP (taka ciekawostka, w pliku z cenami obok zwykłych autonomicznych statycznych broni jest:""A" = Autonomous = Overpowered"), choćby ta z Gatlingiem postawiona obok zwykłego sklepu pozwala na znacznie lepszą obronę przez właściwości tej wieży.
4. Bohemia nie dodała jeszcze pocisków antyradarowych (z tego co wiem są w planach), a to byłaby jedyna sensowna przeciwwaga dla tych wież.

Pozdrawiam,
Zygzak191

_________________
Jestem ekspertem od wszelkich mechanik w Armie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt maja 19, 2017 4:51 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 16, 2016 9:19 am
Posty: 17
Lokalizacja: Gdańsk
Oczywiście masz rację co do tych wieżyczek.
Niestety już sobie wyobrażm jak wszyscy podwieszają czołgi i plotki na lotniskowiec xD. Zastanawiam się czy jest możliwość ograniczenia podwieszania tak ciężkich pojazdów (nie mówię o IFV, APC i samochodach). Wiem że tryb wasteland nie jest przeznaczony do MILSIM, jednak uważam że Huron lecący 300 kmh z podwieszonym czołgiem to przesada. W "realu" pewnie nawet by transportera nie podwiesił.

Pozdrawiam

_________________
Pozdrawiam,
Kacper


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt maja 19, 2017 5:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 4:22 pm
Posty: 70
Można zmieniać listę rzeczy podczepialnych, wg. mnie część skryptu odpowiedzialna za podnoszenie rzeczy helikopterami stała się zbędna wraz z wprowadzeniem fizycznego podczepiania, a później ładowania pojazdów w inne pojazdy. Co do zmian to skonsultuję się z Vadim.

Pozdrawiam,
Zygzak191

_________________
Jestem ekspertem od wszelkich mechanik w Armie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So maja 20, 2017 8:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 4:22 pm
Posty: 70
W kolejnej wersji misji podwieszanie skryptem będzie kompletnie wyłączone.

_________________
Jestem ekspertem od wszelkich mechanik w Armie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N maja 21, 2017 10:20 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 28, 2016 5:48 pm
Posty: 49
Te wieżyczki są jakieś zbugowane jak drony na kołach, nie strzelają do wrogich helikopterów, na Edytorze ładnie działają ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N maja 21, 2017 10:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 4:22 pm
Posty: 70
Cytuj:
Te wieżyczki są jakieś zbugowane jak drony na kołach, nie strzelają do wrogich helikopterów, na Edytorze ładnie działają ;)


Mógłbyś rozwinąć, które dokładnie wieżyczki masz na myśli i do jakich helikopterów nie strzelają?

Pozdrawiam,
Zygzak191

_________________
Jestem ekspertem od wszelkich mechanik w Armie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N maja 21, 2017 10:48 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 28, 2016 5:48 pm
Posty: 49
te z dodatku DLC Jets, są 3 wieżyczki, można się pod nie podłączyć z terminala UAV, ale gdy zmieniłem drużynę i przyleciałem śmigłowcem to nic nie robiły z tego, tak tylko sprawdzałem czy są niebezpieczne :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N maja 21, 2017 11:04 pm 
Offline

Dołączył(a): N lut 28, 2016 5:48 pm
Posty: 49
dokładniej testowałem tylko Praetorian 1C , przyleciałem zwykłym Taru i wylądowałem obok niej, nawet nie podążała za mną jak te Stoompery, które mierzą do przeciwników ale nie strzelają.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL