ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Pt maja 17, 2024 1:26 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N gru 04, 2011 1:34 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 28, 2011 1:14 pm
Posty: 10
Witam!

Dziś opiszę wam moje wrażenia z gry Battlefield 3 (Singiel Player)…
Po drugiej części, która była absolutnym hitem z niecierpliwością czekałem na kolejną odsłonę tej gry i niestety bardzo się rozczarowałem :/
Już sama instalacja, może przyprawić o zawrót głowy – trwa około godziny, może nawet nieco dłużej…
Instalujemy ją przez program podobny do Steam’a (nie pamiętam już jego nazwy).

Fabuła…
Nasz bohater wciela się w postać amerykańskiego wojaka przemieżającego świat w poszukiwaniu terrorysty uzbrojonego w ładunki nuklearne…
Autorzy jako inspiracje do gry wykorzystali film The Hurt Locker i serial Generation Kill (polecam!).
Porażka, bo oba tytuły skupiały się przede wszystkim na życiu na froncie, ciągłym napięciu, a serial dodatkowo potrafił pokazać, jak przeprowadza się militarne operacje na Bliskim Wschodzie.
Na to samo liczyłem w grze, a dostałem kilkanaście niby - powiązanych ze sobą misji, które jednak nie składają się ani na ciekawą opowieść, ani na godne zapamiętania przeżycie.
Jedynym plusem – jak w poprzedniej części było spolszczenie, które było wręcz genialnie dopracowane…

Grafika/Otecznie…
Jak wspomniałem wyżej misje odbywają się w kilku zakątkach świata: Iraqu, Francji czy Stanach Zjednoczonych…
Podczas gdy druga część dziala się na bardziej otwartych terenach, Battlefield 3 dzieje się raczej w wąskich uliczkach gdzie nie mamy zbytniej swobody działania…
Nowy silnik graficzny, który miał okazać się prawdziwym przełomem jakoś mnie nie zaskoczył, a fizyka otoczenia daje wiele do życzenia (zwykły regał potrafi zatrzymać pocisk z RPG).

Postacie…
W grze większość czasu spędzamy jako żołnierz marines w kilku osobewej grupie szybkiego reagowania…
Jako, że w całą sprawę wmieszana jest strona rosyjska, część misji wykonujemy również jako żołnierz Specnazu…
Podczas kampanii mamy możliwość usiąść za sterami czołgu oraz przelecieć się myśliwcem F-16 (jako strzelec pokładowy bez możliwości pilotarzu maszyny).

Posumowanie…
Na chwilę obecną udało mi się przejść tylko kampanię Singiel Player, która nie była dla mnie hitem - wręcz totalną porażką mogącą podobać się osobą około 15’go roku życia "bez obrazy" ;-)
Jeśli planujecie zakup gry tylko dla tej kampanii to stanowczo odradzam bo wieje tu nudą…
To wszystko widzieliśmy już w innych grach – ile razy można ogrzewać tego samego kotleta? ;-)
Po przejśćiu kampanii SP zraziłem się do tego tytułu, nie chce mi się ponownie jej instalować aby zagrać w Multi
(miałem awarię kompa więc muszę ponownie, a instalacja nie należy do przyjemnych!).

Moja ocena gry dla Singiel Player to 5/10

Battlefield to wieloosobowa wojna, toczona od rana do nocy na serwerach – wyłącznie!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So sty 26, 2013 5:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 22, 2013 12:08 pm
Posty: 1
Zagraj w MP do tego ta gra jest stworzona jezeli chodzi o silnik forsibe czy jak to sie pisze BF3 wykorzystuje zaledwie 30% jego mozliwosci zobaczymy co pokaze czwarta czesc.
Mi sie gra bardzo podoba-wiadomo nie jest to symulator a typowa strzelanka


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL