ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Pt maja 17, 2024 2:23 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So gru 03, 2011 10:27 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 28, 2011 1:14 pm
Posty: 10
Witam!
Właśnie przeszedłem wyżej wymienioną grę i przyznam, że była strzałem w dziesiątkę :D
Po tym jak zawiodłem się na drugiej części Assasina myślałem, że już żadnych rewelacji pod tym tytułem nie będzie, a jednak ;-)
Ponownie cofamy się w przeszłość - to czasy templariuszy okupujących ziemie zdobyte podczas krucjat i starających się o wpływy...
Wcielamy się w postać Ezia znanego z drugiej części i dodatku Assassins Creed Brotherhood...
W grze pojawia się także postać Altaira znanego z pierwszej części (wykonujemy nim część misji).
Nasz główny bohater Dasmond został uwięziony w Animusie (maszyna sterująca i odczytująca wspomnienia).
Próbując się wydostać podąża śladem swoich przodków Azia i Altaira - jego zadnie polega na odczytaniu wszystkich brakujących wspomnień swoich przodków...
I tak trafia do Istambułu, w którym o władzę walczą templariusze, muzułmani i assasyni...
Nie będę opisywał poszczególnych misji tylko samą otoczkę gry :]

Fabuła...
Jest naprawdę urozmaicona...
Wykonujemy niesamowicie zróżnicowane misje, które łączą się w jedną całość...
Krok po kroku zdobywamy miasto, zyskując przy tym przyjaciół i sprzymierzeńców...
Poszerzamy strefę swoich wpływów i wypieramy inne frakcje...
Gra jest podzielona na kilka etapów...

- W pierwszym wykonujemy misje związane z przejęciem miasta przez naszą frakcję, szpiegując, zabijając, dokonywując dywersji, rekrutując nowych członków...
Przejmujemy kontrolę nad strategicznymi punktami miasta czerpiąc z tego finansowe korzyści...
Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zdobywania innych miast w basenie morza Śródziemnego, które daje dodatkowe przychody i korzyści...

- Drugi etap gry to rozwiązywanie zagadek z przeszłości pozostawionych przez nasze bractwo...
Tutaj gra przypomina nieco Tomp Ridera. Znajdujemy się w różnych miejscach poszukując artefaktów z przeszłości...

Gra ma naprawdę tyle możliwości i jest dopracowana do perfekcji, przy czym nie dzieje się tylko w jednym mieście, ale nie będę zdradzał wszystkich szczegółow :mrgreen:

Grafika/Otoczenie...
Tutaj gra przechodzi moje wszelkie oczekiwania - jest po prostu miodzio ;-)
Otoczenie, światła, fizyka, postacie i zachowanie ludzi - nie ma tu co poprawiać ;-)
Wszystko jest po prostu piękne i zajebiście wygląda ;-)
Miasto jest tak dopracowane, bazary, budynki, meczety, porty, cmentarze, na których unosi się lekka mgła, woda, niebo - no brak słów ;-)
Musicie to sami zobaczyć :-)

Broń...
Nasz arsenał jest naprawdę bogaty...
Do dyspozycji mamy wszelkiego rodzaju broń białą (noże, miecze, topory, ukryte ostrza - miłym nabytkiem jest kusza)
Broń palną i ładunki wybuchowe (ładunki są naprawdę miłym dodatkiem, przydają się w dywersji, odwróceniu uwagi czy też uśmierceniu wroga z dystansu)
Trucizna - używamy jej w ładunkach wybuchowych czy też zatrutych strzałkach... Świetna zabawa i niesamowite zachowanie się zatrutych postaci :-)
Miłym dodatkiem jest spadochron, który umożliwia szybką ucieczkę z gorącej strefy :-)
Wszelkiego rodzaju broń, zbroje, jej ulepszanie i naprawy dokonujemy u kowala i krawca...
Każda z zabawek daje niesamowitą frajdę w uśmiercaniu wroga :-)

Postacie...
W grze mamy naprawdę niezłe zróżnicowanie...
Zwykli ludzie spacerujący po ulicach, żebracy, cyganie, złodzieje, najemnicy, heroldowie - no jest tego naprawdę sporo...
Przeciwnicy też dają nam nieźle popalić i są naprawdę dobrzy - dysponują sporą siłą ognia i kiedy jest ich spora grupa mamy nie lada wyzwanie ;-)
Tu też twórcy gry dorzucili ciekawy dodatek...
W chili kiedy potrzebujemy możemy wezwać wsparcie w postaci innych Assasinów, którzy szybko rozpracowują wroga ;-)
Jeśli jednak nie są w tej chwili obecni bo mogliśmy dać im inne zadania, a wróg przewyższa nas liczebnie - lepiej wziąć nogi za pas ;-)

Podsumowanie...
Gra wciągnęła mnie już od samego początku :-)
Jest idealna pod każdym względem - dopracowana, rozbudowana i urzekająca swoim pięknem ;-)
Zapewni wam rozrywkę na długie i nudne zimowe wieczory czego nie mogę powiedzieć np. o Battlefield 3, który był dla mnie rozczarowaniem roku :/
Nie opisałem wszystkiego - o reszcie możecie przekonać się sami ;-)

Moja ocena to 10/10 POLECAM!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N gru 04, 2011 1:12 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 30, 2011 7:00 pm
Posty: 4
Lokalizacja: Brzeg
Witam .
Świetna recenzja Latino !
Pozdrawiam Robert


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL