ARMA 3 / A2 OPERATION ARROWHEAD / ARMA2 / Serwery: artur_PL

Administrator forum: Artur Dębski Skype: arturdebski Steam: arturdebski Serwery artur-PL - Gracze - Mody - Mapy - Sprzęt do grania
Teraz jest Pt maja 03, 2024 1:42 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N lut 03, 2013 8:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sie 11, 2011 8:05 am
Posty: 45
Załapałem się na zamknięte beta testy wersji dla Linuksa (tak tak przyszedł i się chwali). I gra może się spodobać tym co lubią strategie czasu rzeczywistego w realiach zimnej wojny.
Gra przypomina mi klimatem Arma tylko z tą różnicą że tylko wydajemy komendy. Do dyspozycji mamy piechotę, wozy opancerzone, czołgi, śmigłowce, szybki zapis. No i trzeba kryć się w terenie zalesionym żeby niewystrzelali nas jak kaczki.

Spodobało mi się w tej grze to że nie trzeba się męczyć nad ekonomią i rozbudową baz. I można spokojnie skupić się na polu walki. Jednak należy pamiętać o uzupełnianiu paliwa, amunicji no i przejmowaniu sektorów.
Niema nic gorszego niż czołg bez paliwa i amunicji w szczerym polu :)

Gra działa mi bardzo dobrze i również wygląda dobrze. Co mnie zaskoczyło. Bo gra skaluje się bardzo szybko. Bez problemu mogę mieć podgląd na cały obszar a potem przybliżyć kamerę na czołg czy jakiś budynek.

Nieważne jak będę bełkotać to i tak nie oddam tego co można zobaczyć samemu.
https://www.youtube.com/watch?v=-Q8u5jlU6ac


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL